2023/12/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۱ آذر
قتل وحشتناک همسر مقابل چشمان فرزندان کوچک

قتل وحشتناک همسر مقابل چشمان فرزندان کوچک

مردی مقابل چشمان فرزندش آنقدر به زنش چاقو زد تا مرد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -مردی که همسرش را مقابل چشمان دو فرزندش با چاقو آنقدر زد تا جان سپرد بازداشت شد. 
به گزارش روزنامه خراسان، صبح پنج شنبه گذشته، مردی خونسرد با پلیس 110 تماس گرفت و مدعی شد همسرش را در خیابان حر عاملی به قتل رسانده است! در پی دریافت این خبر و با  دستور سرهنگ امارلو (رئیس کلانتری شفا) گروهی از نیروهای تجسس عازم نشانی محل جنایت شدند و صحنه عجیبی را  دیدند. پیکر غرق در خون زن جوان در حالی روی رختخواب های پهن شده در کف اتاق افتاده بود که کودک 2 ساله و نوزاد 20 روزه ای که دیگر توان گریه نداشتند  با صورت های خیس نفس نفس می زدند!


لحظاتی بعد مراتب توسط سروان آریایی (رئیس دایره تجسس) به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد و بدین ترتیب با حضور قاضی دکتر صادق صفری و کارآگاهان اداره جنایی آگاهی در «پلاک 6» تحقیقات قضایی و پلیسی ادامه یافت. قاتل خونسرد که خود با پلیس تماس گرفته بود، درباره چگونگی وقوع این جنایت وحشتناک به قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: از ازدواج قبلی خودم یک فرزند داشتم که همسرم به خاطر اعتیادم از من طلاق گرفت. بعد با «معصومه» ازدواج کردم که یک فرزند 2 ساله و نوزاد 20 روزه دارم اما به جز شب اول ازدواج همواره مرا آزار می داد مثلا به من می گفت: «هادی و مجید» مرا کتک می زنند! به او می گفتم من حساس هستم این حرف ها را به من نگو!


متهم این پرونده جنایی ادامه داد: من چیزی از همسرم ندیدم ولی حرف هایی می زد که مرا آزار بدهد. امروز (صبح پنج شنبه گذشته) هم او را از خواب بیدار کردم تا بچه را شیر بدهد ولی او فقط انرژی منفی می داد. به او گفتم دیگران سر صبح انرژی مثبت می دهند حالا تو ! ... که در همین هنگام مرا هل داد و من هم با کارد آشپزخانه به جانش افتادم! اگرچه فریاد می زد نزن، تقصیر من است! ولی دیگر کار از کار گذشته بود و من او را با 15-10 ضربه کارد مقابل چشمان وحشت زده کودکانم به قتل رساندم ...


گزارش روزنامه خراسان حاکی است: در بررسی صحنه جنایت که سروان منفرد (افسر پرونده) نیز حضور داشت، مشخص شد که متهم با 17 ضربه کارد در حالی همسرش را روی رختخواب کشته است که  احتمالا تحت تاثیر توهم قرار دارد. در همین حال اطرافیان محمد تقی – س (متهم به قتل) از سابقه بستری بودن وی در مرکز روان پزشکی ابن سینا خبر دادند. بنابراین گزارش، با پایان مراحل تحقیق در محل وقوع جنایت، متهم مذکور که هنوز هم بسیار خونسرد رفتار می کرد، با دستور قاضی دکتر صفری در اختیار کارآگاهان اداره جنایی آگاهی قرار گرفت تا بررسی های بیشتری درباره ادعاهای متهم و انگیزه وی از این جنایت وحشتناک زیر نظر سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) انجام شود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.