2023/09/23
۱۴۰۲ شنبه ۱ مهر
آیا دارا حیایی در سریال از سرنوشت ازدواج می کند؟

آیا دارا حیایی در سریال از سرنوشت ازدواج می کند؟

انتشار عکسی در صفحه شخصی داراحیایی بازیگر نقش هاشم در سریال از سرنوشت نشانه هایی از پررنگ شدن عشق نغمه و هاشم را به نمایش گذاشته. آیا این زوج ازدواج می کنند؟ اینجا بخوانید.

جامعه پویا- در حالیکه ساخت سری سوم سریال از سرنوشت به پایان رسیده و اخبار منتشره حاکی از آن است که این سریال از پاییز پخش می شود. انتشار عکسی در صفحه شخصی دارا حیایی نشان از اتفاقات خاص و هیجان انگیزی میان او و نغمه دارد.

 

داراحیایی، کیسان خسروی،فاطیما بهارمست

دارا حیایی بازیگر نقش هاشم در سریال از سرنوشت یکی از شخصیت های اصلی سریال است که عاشق دختری به نام نغمه شده. نغمه دختر خاله پوری زنی است که حامی هاشم در پرورشگاه بوده است. براساس داستان هاشم اهل سردشت کردستان است که پدر و مادرش را در جنگ از دست داده و او را به پرورشگاه سپرده اند خاله پوری که از دوستان پدر ومادر هاشم بوده است مدام به او سرمی زند وبه هاشم رسیدگی می کند در این میان عشقی میان هاشم و نغمه دختر خاله پوری شکل می گیرد و این عشق از کودکی همراه آنهاست.

 

بعد از ترخیص هاشم و سهراب از پرورشگاه رابطه نغمه و هاشم نزدیکتر می شود. در این میان اسماعیل برادر نغمه از علاقه هاشم به خواهرش سوء استفاده کرده و پولهای هاشم را می گیرد و در قمار آنها را می بازد.

 

 

 

عکس های منتشر شده از سری سوم سریال از سرنوشت نشان می دهد که نقش هاشم در این سری بسیار پررنگ تر است. اختلاف بین سهراب و هاشم و تخلفات مالی هاشم باعث می شود او به زندان بیفتد و سهراب در تلاش است تا مشکل ایجاد شده برای هاشم را برطرف کند. در این میان عشق میان نغمه و هاشم تحت تاثیر زندانی شدن هاشم قرار می گیرد.

 

فاطیما بهارمست و دارا حیایی

دارا حیایی بازیگر نقش هاشم در سریال از سرنوشت با انتشار عکسی از خودش وفاطیما بهارمست بازیگر نقش نغمه خطاب به هاشم نوشته است: شانست رو از دست نده.

 

دارا حیایی در سریال از سرنوشت

انتشار این عکس عاشقانه نشانه های پررنگ شدن عشق این دو به هم در سریال از سرنوشت را می رساند و چه بسا این عشق به ازدواج ختم شود.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1401/02/16
من آخرش نفهمیدم هاشم با کی ازدواج می‌کنه یک بار میگن با آرم ازدواج میکنه یک بار میگن با نغمه آخرش کدوم
فاطمه 1401/01/18
سلام به نظر شما هاشم با چه کسی ازدواج میکند
فرزانه 1399/08/18
لایک دارین فیلم سازسریال سرنوشت

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.