2022/12/06
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
آیا نرگس شخصیت اصلی سریال دخترم نرگس فرزند واقعی خانواده نیست؟

آیا نرگس شخصیت اصلی سریال دخترم نرگس فرزند واقعی خانواده نیست؟

گره جدید در سریال دخترم نرگس با انجام آزمایشات دی ان ای و عدم تطابق آن با نرگس ایجاد شده‌است. حال به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا نرگس واقعا دختر خانواده نیست؟ چه فرضیه‌هایی در این سریال مطرح است

جامعه پویاسریال دخترم نرگس به قسمت‌های حساس رسیده‌است و آزمایش‌ها نشان داده که نرگس شخصیت اصلی این فیلم دختر خانواده‌ای که با انها زندگی می‌کرد نبوده‌است.

از طرفی عشق کیارش به نرگس روزبه‌روز داغ‌تر می‌شود و او خواهان بازگشت نرگس به زندگی مشترک است.

نرگس که نقش آن را مریم خدا رحمی بازی می‌کند ، دختری موفق و عاقل است که بعد از بیماری پدرش که بیماری ژنتیکی است به پزشک مراجعه می کند تا خودش را چکاپ کند. در این چکاپ متوجه می‌شود که دی ان ای او و سایر اعضای خانواده یکی نیست. حالا نرگس با یک بحران روبه‌رو شده است.

انتظار می‌رود در ادامه فیلم نامه نرگس به دنبال خانواده واقعی خود باشد و در این راه کیارش که منتظر یک فرصت است تا دوباره خود را به نرگس ثابت کند او را یاری دهد.

فرضیه دومی که در گره ایجاد شده در سریال نرگس می‌توان در نظر گرفت این است که مرضیه خواهر بزرگ نرگس دختر واقعی خانواده نباشد و در واقع راز نرگس رازی باشد که خواهرش درگیر ان است.

باید دید نحوه مواجه مریم خدارحمی در نقش نرگس و فریبا طالبی در نقش مرضیه در این فیلم نامه چه خواهد بود .

اما آنچه مسلم است نقش کیارش در این ماجرا پررنگ‌تر خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها
فقط عشق 1399/04/28
سلام

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.