2023/09/26
۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
سریال زبان عشق چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال زبان عشق چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران سریال زبان عشق و تعداد قسمت های این سریال را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -سریال زبان عشق سریالی هندی و عاشقانه و خانوادگی است که سریالی طولانی است و مخاطبان زیادی دارد.

 

 
خلاصه داستان سریال زبان عشق 

 

داستان این سریال در مورد دختری به نام تاپکی است که لکنت زبان دارد. جیگیاسا سینگ و مانیش گوپلانی نقش‌های اصلی این سریال یعنی تاپکی و بیهان را ایفا کرده‌اند. سریال هندی زبان عشق ، ششمین سریال طولانی شبکه کالرز تی وی محسوب می‌شود. خلاصه داستان سریال هندی زبان عشق
تاپکی چتورودی (جیگیاسا سینگ) دختری سرزنده و باهوش است که لکنت زبان دارد اما هیچ گاه امید و اعتماد به نفسش را از دست نداده و اجازه نمی‌دهد لکنت زبان او تبدیل به یک مانع در مسیر زندگی‌اش بشود. تاپکی به خاطر این مشکلی که دارد، هیچ پیشنهاد ازدواجی نداشته است. یک بار فردی به نام  دیواکار میشرا (هاردیک سنگانی) را به او معرفی می‌کنند که قد کوتاهی دارد اما او هم حاضر نمی‌شود به خاطر لکنت زبان تاپکی با او ازوداج کند و قلب تاپکی از این اتفاق می‌شکند.

 

سریال زبان عشق

بعد از مدتی تاپکی در یک کانال تلویزیونی در برنامه‌ای به نام “News 365” استخدام می‌شود.  تروو پاندی (آنکیت باتلا) که مالک این برنامه است فردی تحصیل کرده و محترم است. بعد از مدتی تاپکی به همراه خانواده‌اش برای زندگی به منطقه دیگری به نویدا می‌روند اما با با تلاش او اجازه نمی‌دهد در روند کاری‌اش مشکلی ایجاد شد و همین موضوع تروو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. یکی از همکاران تاپکی به او حسادت می‌کند و سعی دارد برای او مشکل ایجاد کند. با این همه با گذشت زمان، تاپکی و تروو به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند.

تروو به خانواده‌اش اطلاع می‌دهد که تصمیم دارد به تاپکی ازدواج کند. همه خانواده با او موافقت می‌کنند اما مادر او، واسو پاندی، تاپکی را به خاطر لکنت زبانش دوست ندارد. در روز جشن ازدواج، واسو از پسر خوانده‌اش بیهان (مانیش گوپلانی) می‌خواهد که غذای تروو را مسموم کند و در نتیجه تروو بیهوش می‌شود. تاپکی از این اتفاق وحشت زده شده است و او را مجبور می‌کنند که با بیهان ازدواج کند.  مادر تروو می‌خواهد که او با دختری به نام شرادا (مونیکا کانا) ازدواج کند و این اتفاق می‌افتد و شرادا و با تروو ازدواج می‌کند. شرادا از تاپکی خوشش نمی‌آید و علیه او غالبا توطئه می‌کند.

یک روز تاپکی، واسو (مادر تروو) را از یک حادثه نجات می‌دهد و واسو از رفتار گذشته خود با تاپکی ابراز پشیمانی می‌کند. با گذشت زمان، بیهار هم حالا عاشق تاپکی شده است. واسو از تاپکی می‌خواهد که بیهار را ترک کند اما تاپکی که از زندگی در کنار بیهار راضی و خوشحال است قبول نمی‌کند. تروو هم به عشق میان تاپکی و بیهار حسادت می‌کند و سعی دارد که باعث ایجاد اختلاف و جدایی آنها شود.

 

 

خانواده واقعی بیهان، از جمله مادر واقعی او، کوزی جیزوال (اسمیتا سینگ) و عمو یا ناپدری‌اش، نامان جیزوال (همنت چودری) او را پیدا کرده وبه به سراغش می‌آیند. آنها از بیهان می‌خواهند که یکی از کلیه‌هایش را به پسر آنها، جان (آکاش تلوار) بدهد که ناگهان متوجه می‌شوند بیهان با یک کلیه به دنیا آمده است. تاپکی به بیهان می‌گوید که خانواده او به هر نحوی شده کلیه او را می‌خواهند اما بیهان باور نمی کند. تاپکی باردار می‌شود و برای بیهان یک نامه می‌نویسد تا موضوع بارداری‌اش را به او اطلاع دهد اما خانواده بیهان مانع رسیدن نامه به بیهان می‌شوند.
یک روز که تاپکی بیرون رفته تصادف می‌کند و بچه‌ در شکمش را از دست می‌دهد و....

 

سریال زبان عشق چند قسمت است
  
بازیگران سریال زبان عشق

 


جیگیاسا سینگ در نقش تاپکی

مانیش گوپلانی در نقش بیهان و آرین

آنکیت بتلا در نقش تروو و جاتین شها

شینا بجاج و عایشا پنوار در نقش‌های آدیتی

مونیکا کانا در نقش شرادا

نیتانشی جئول در نقش بانی

گورو وادوا در نقش سمر

آبیناندان جیندال در نقش مانو کانا

 


سریال  زبان عشق چند قسمت است 


سریال زبان عشق از بلندترین سریالهای تاریخ است .سریال «زبان عشق» (Thapki Pyar Ki)، یکی از طولانی‌ترین سریال‌های درام شبکه کالرز تی وی هند به کارگردانی رنجان کومار سینگ است. این سریال در یک فصل و ۷۰۴ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای از ۲۵ می ۲۰۱۵ تا ۱۴ جولای ۲۰۱۷ از تلویزیون هند نمایش داده شد.


 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.