2023/09/23
۱۴۰۲ شنبه ۱ مهر
جزئیاتی جدید  از بیماری رامبد جوان و زمان ادامه ضبط خندوانه

جزئیاتی جدید  از بیماری رامبد جوان و زمان ادامه ضبط خندوانه

تهیه کننده برنامه خندوانه جزئیاتی از ادامه ضبط برنامه خندوانه و وضعیت رامبد جوات گفت

جامعه پویا -سید علی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه در پی توقف ضبط این برنامه به دلیل بیماری رامبد جوان و چند تن از عوامل آن توضیحاتی در اینباره داد. 

 


سید علی احمدی در یادداشتی که رامبد جوان آن را در صفحه مجازی خود منتشر کرده نوشته است : 
سلام و ارادت 
عیدتون مبارک!
امیدوارم سلامت باشید


امروز دقیقاً ۷ماه است که بیش از ۱۵۰نفر بروبچه‌های «خندوانه» و «حالا برعکس» در حال تولید این دو مجموعه تلویزیونی هستند.
از واکسن اختصاص یافته برای پروژه‌های در حال تصویربرداری تنها ده سهمیه به این دو پروژه تعلق گرفت که آن هم چهارنفر از عوامل اصلی راضی به تزریق آن نشده و زدن واکسن را موکول به بعد از همه عوامل کردند.

 


متأسفانه در روزهای اخیر ۱۷نفر از عوامل این دو پروژه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ چندبازیگر سریال، عروسک‌گردان‌های خندوانه و رامبد جوان!
امیدواریم با گذشت ایام دشوار ابتلا برای این عزیزان و رامبد عزیز بتوانیم شش برنامه انتهایی این فصل را با تدابیری روانه آنتن کنیم.
هم اکنون درحال برگزاری جلسات حضوری و آنلاین برای ایده‌پردازی این شش برنامه هستیم.

 

 رامبد جوان
«خندوانه» دوست داشت مثل همیشه در این روزهای سخت کنار مردم عزیز خوزستان باشد و از همین‌جا مراتب هم‌دردی و تأسف عمیق‌مان را از حال این روزهای هموطنان عزیزمان در آن خطه شریف اعلام می‌کنیم.
حال عمومی همکاران عزیزم و رامبد جوان خوب است.

 


از همه شما مردم عزیز درخواست داریم با جدی گرفتن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با قطع زنجیره انتقال این ویروس ضمن حفظ سلامتی خود و عزیزانمان به کمک کادر درمان بشتابیم.

همیشه محتاج دعاتون هستیم
بااحترام و ارادت
سیدعلی احمدی
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.