2022/06/25
۱۴۰۱ شنبه ۴ تير
احسان علیخانی  از برادرزاده پرحاشیه آل کثیر رونمایی کرد+عکس

احسان علیخانی از برادرزاده پرحاشیه آل کثیر رونمایی کرد+عکس

احسان علیخانی با انتشار عکس برادرزاده آل کثیر که منجر به محرومیت عمویش شده است این کودک پرحاشیه را معروف کرد

جامعه پویا -احسان علیخانی عکس برادرزاده آل کثیر بازیکن تیم پرسپولیس را که منجر به محرومیت این بازیکن به مدت شش ماه شده است منتشر کرد و در پیامی قبل از بازی از پرسپولیس خواست تا برای پیروزی بجنگند. 


یک ساعت قبل از اینکه پرسپولیس به مصاف النصر عربستان برود  فدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه ای آل کثیر گل زن اصلی تیم پرسپولیس را از بازی محروم کرد و علت محرومیت را هم رفتار نژاد پرستانه آل کثیر عنوان کرد.  آل کثیر نیز پاسخ داد به دلیل علاقه زیادی که به برادرزاده اش دارد هربار که گل می زند گل را تقدیم او می کند و چشمان ریز برادرزاده اش را با این حرکت به نمایش می گذارد.

 

برادرزاده آل کثیر

 

این امر از نظر برخی نفوذ عربستان در فدارسیون فوتبال تعبیر شد. احسان علیخانی برادرزاده آل کثیر که حالا به اندازه عمویش مشهور شده ومدل چشمانش تا فدارسیون فوتبال آسیا نفوذ کرده و خبرساز شده است را منتشر کرد. او قبل از بازی از تیم پرسپولیس خواست که با همه وجود بجنگند و بعد از بازی هم چشمانش را مدل چشمان برادرزاده آل کثیر کرد. 

بیشتر بخوانید: واکنش کنایه امیز سلبریتی ها به برد پرسپولیس و محرومیت آل کثیر+عکس

 

احسان علیخانی

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.