2023/02/03
۱۴۰۱ جمعه ۱۴ بهمن
اسامی بازیگران سریال این پیوند عاشقانه است + خلاصه داستان و تعداد قسمت‌ها

اسامی بازیگران سریال این پیوند عاشقانه است + خلاصه داستان و تعداد قسمت‌ها

سریال این پیوند عاشقانه است چند قسمت دارد و بازیگران آن چه کسانی هستند. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -سریال این پیوند عاشقانه است سریالی ساخت کشور هند و یک سریال بسیار طولانی است. 

 


خلاصه داستان سریال این پیوند عاشقانه است


خلاصه داستان سریال هندی این پیوند چه گفته می شودداستان در مورد دختری به نام آکشارا با بازی هینا خان است. اکشارا دختری خجالتی، سربه زیر، متین و مطیع است که مانند یک شاهزاده خانم در یک خانواده سنتی مرواری در اودایپور بزرگ شده است. اکشارا و نایتیک که هر دو در خانواده‌هایی بزرگ در اودیپور پرورش یافته‌اند به شکل سنتی با هم ازدواج می‌کنند. بعد از ازدواج آنها تازه تقلا می‌کنند تا یکدیگر بهتر بشناسند و به تدریج و با گذشت زمان به درک درستی از هم می‌رسند و به هم علاقه‌مند می‌شوند. اکشارا که حالا وارد خانواده سینگهانیا شده است به خاطر شکل تربیتی که داشته است به یک عروس تمام و کمال برای خانواده‌ی شوهرش تبدیل می‌شود. او یک رابطه منحصر به فرد به نام عشق را کشف می کند ، که سرانجام این عشق به او کمک می کند تا در تمام مشکلات و مصائب تاب بیاورد.آنها به زودی صاحب پسری می‌شوند که نام او را ناکش می‌گذارند.متاسفانه نایتیک به خاطر یه سانحه تصادف به کما می‌رود.

 

 همزمان با داستان زندگی این زوجو، داستان زندگی شوریا، برادر بزرگتر اکشارا را می‌بینیم که عاشق ورشا، بهترین دوست اکشارا می‌شود و با عشق و علاقه با هم ازدواج می‌کنند. انها صاحب دختری به نام آنانیا می‌شوند. خواهر نایتیک، ناندینی با مردی به نام موهیت اگروال ازدواج می‌کند و یاش را به سرپرستی قبول می‌کنند.سریال هندی این پیوند چه گفته می شودسالها بعد ، داستان سریال با دختر آکسارا و نایتیک ، نایرا سینگنیا (شیوانجی جوشی) پیش می رود که با کارتیک گونکا (محسن خان) ازدواج می کند. نایرا ، دقیقاً مانند مادرش سعی می کند در این مرحله جدید زندگی سازگاری داشته باشد و نقش خود را هم به عنوان همسر و هم عروس با نهایت فداکاری مدیریت می کند که در این مسیر زندگی مشترکش دچار یک سری مشکلات می‌شود و میان او و همسرش جدایی ایجاد می‌شود. 

سریال این پیوند عاشقانه است


بازیگران سریال این پیوند عاشقانه است 


هینا خان و کارن مهرا در ابتدا بازیگران اصلی این سریال بودند و شیوانگی جوشی و محسن خان بازیگران جدید این سریال هستند.

 


سریال این پیوند عاشقانه است چند قسمت است 


این سریال چهارمین سریال بلند تلویزیونی هند است که پخش آن از ژانویه سال ۲۰۰۹ آغاز شده و همچنان نمایش آن ادامه دارد  این سریال درام-عاطفی ۳۰۶۴ قسمت است.

 


این فیلم سعی دارد  ایده  ایجاد عشق در ازدواج‌های سنتی را در میان مردم جابیندازد و این یک تضاد ناچیز با دنیای اطراف ما ایجاد می کند که ازدواج‌ها ، که زمانی در جامعه مقدس شناخته می شدند، حرمت خود را از دست می دهند و به روابط راحتی تبدیل می شوند. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.