2022/06/27
۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
رنگ هایی برای ست لباس پاییزی +ترفندهای طراحان مد و مانکن ها

رنگ هایی برای ست لباس پاییزی +ترفندهای طراحان مد و مانکن ها

ست کردن لباس یک کار بسیار جذاب است که با چند رنگ می توانید در پاییز ست لباسهای بسیار زیبا و جذابی داشته باشید.این مطلب را بخوانید

جامعه پویا - ست کردن لباس کار سختی نیست اگر رنگ ها را بشناسید و بدانید چه رنگ هایی را باید در چه فصلی و با چه لباسی ست کنید. 
ست کردن لباس در پاییز هم کار سرگرم کننده ای است هم بسیار جذاب. در فصل پاییز و زمستان بیشتر از رنگ های گرم برای ست کردن لباس استفاده می شود. 

بیشتر بخوانید : چطور تیپ پاییزی خاص داشته باشیم


رنگ های پایه


یک اصل در ست کردن لباس هست که اگر آن را رعایت کنید بسیار می توانید موفق عمل کنید. همیشه یک رنگ زمینه داشته باشید. رنگ های سفید، سیاه، طوسی و... از جمله رنگ های اصلی هستند که می توانید به راحتی هر رنگی را با آن ست کنید. 
در فصل پاییز همانطور که گفته شد بهترین نوع ست کردن ست کردن لباس هایی با رنگ گرم است. 


رنگ های طیف قرمز سیر

ست لباس قرمز


رنگ های قرمز ماتیکی، قرمز آلبالویی، زرشکی از جمله رنگ هایی هستند که برای ست کردن در پاییز بسیار مناسب هستند می توانید با شلوار یا دامن پشم سفید، مشکلی یا طوسی  یک مانتو یا روپوش در رنگ هایی که گفته شد انتخاب و ست کنید

بیشتربخوانید: تیپ متفاوت لیلا بلوکات در پاییز+عکس

 


رنگ قهوه ای ، شتری

ست لباس پاییزی


رنگ های طیف قهوه ای نیز از رنگ های جذاب هستند
پالتوهای شتری هرگز از مد نمی افتند و کلاسیک های جذابی هستند. بافت های شتری و قهوه ای سوخته را می توانید با جین ست کنید. 


سبز یشمی و زیتونی

 

ست لباس یشمی
سبز هم از جمله رنگ های گرم است. سبز یشمی و سبز زیتونی از جمله رنگ های مورد توجه در فصل پاییز است. یک کت یشمی را می توانید با شلوار یا دامن قرمز تیره، سیاه یا طوسی به زیبایی ست کنید.
نارنجی از دیگر رنگ هایی است که با سبزبسیار زیبا می شود. شالهای نارنجی با این رنگ بسیار زیباست. شما از شلوار جین هم برای کت یا روپوش سبز می توانید استفاده کنید.


سورمه ای و آبی نفتی

 

ست لباس سورمه ای پاییزه


ست کردن لباس سورمه ای یکی از جذاب ترین کارهایی است که در زمستان می توانید انجام دهید. سورمه ای و طوسی ، سورمه ای و سفید یک ست جذاب است. آبی نفتی و آبی نیلی نیز یک ست جذاب ایجاد می کند.


زغالی

 

ست زغالی
رنگ زغالی نیز از رنگ های بسیار دوست داشتنی است. زغالی و نوک مدادی و خاکستری طیفی از رنگ هستند که با رنگ های مختلف از جمله سورمه ای و قرمز ،نارجی و سبز بسیار زیبا می شود. این طیف رنگ حتی با ست سفید و مشکی هم زیباست.


شرابی؛ ارغوانی ، بنفش

 

شرابی و بنفش برای پاییز


این سه رنگ رنگ های عاشقانه و بسیار خاصی هستند. شما را به یک فرد شیک و ممتاز تبدیل می کنند. رنگ های کلاسیکی که برای مهمانی ها بسیار استفاده می شوند. اگر تصمیم دارید در یک جمع کلاسیک یا جمعی که به تازگی با آنها آشنا شده اید حاضر شوید از این رنگ ها در پاییز استفاده کنید. 


 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.