2023/06/07
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد
سریال بازی سرنوشت من چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال بازی سرنوشت من چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران سریال بازی سرنوشت من را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال بازی سرنوشت من سریالی ساخت کشور ترکیه است که ماجرای زندگی یک زن را روایت می کند و طرفداران زیادی دارد. 

 


خلاصه داستان سریال بازی سرنوشت من 


سریال بازی سرنوشت من زندگی زنی به نام آسیه را روایت می کند که زنی تنهاست که روزگار سختی های زیادی را بر او روا داشته اما آسیه ایستاده و زندگی می کند. او همه چیز را از صفر شروع می کند و تلاش می کند زندگی موفقی برای خودش درست کند. 
آسیه زنی است که خانواده‌ای خوشبخت دارد و به همسرش علاقه مند است ، پس از اینکه همسرش جمال او را ترک کرد و او با یک حادثه غم انگیز روبرو شد. برایش هیچ چیز مثل قبل نیست. حتی باید همه چیز را از صفر شروع کنید. در این مرحله، جمال به عنوان یک فرد کاملاً جدید وارد زندگی او می شود و البته مسیر آنها با مردی کاملاً جدید به نام ماهیر تلاقی می کند.

سریال بازی سرنوشت من


بازیگران سریال بازی سرنوشت من 


اویکو کارایل و آکین آکینوزو دوبازیگر نقش اصلی این سریال هستند. سارپ آپاک نیز دیگر بازیگر این سریال است. 

 


سریال بازی سرنوشت من چند قسمت است 


سریال بازی سرنوشت من از شبکه استار تی وی ترکیه پخش می شود و هنوز در حال فیلم برداری است و مشخص نیست این سریال چند قسمت است اما گفته شده این سریال در صورت استقبال بینندگان ادامه خواهد یافت. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.