2023/06/05
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد

سریال جیران چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان و تیزر

جزئیات جدید از سریال جیران را اینجا بخوانید. بازیگران ، تعداد قسمت ها و خلاصه داستان را اینجا پیگیری کنید

جامعه پویا - سریال جیران عاشقانه جدیدی است که حسن فتحی آن را ساخته و این دومین سریال تاریخی در شبکه خانگی است که او ساخته و پخش می شود. 

سریال دیگری که حسن فتحی کارگردانی کرد و سریالها در پلتفرم خانگی را یک پله بالاتر برد سریال شهرزاد بود که شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و پریناز ایزدیار در آن نقش آفرینی کرده بودند و تواست مخاطبان زیادی را جلب کند. 

 

خلاصه داستان سریال جیران

 

حالا حسن فتحی با جیران به شبکه خانگی برگشته است. جیران داستان زندگی زنی به نام جیران است که ناصرالدین شاه عاشق او می شود و با مادر ناصرالدین شاه وارد چالشی جدی می شود. دختری که عشقش را کنار می گذارد و به درباره ناصرالدین شاه می آید. نقش جیران را پریناز ایزدیار بازی می کند و نقش ناصرالدین شاه را هم بهرام رادان ایفا کرده است. 

 

 

بازیگر سریال جیران 

 

پریناز ایزدیار ، امیر جعفری ، بهرام رادان ، مهدی پاکدل، مریلا زارعی ، امیرحسین فتحی ، ستاره پسیانی ، رعنا آزادی ور ،غزل شاکری و امیر کوشکی از جمله بازیگران این سریال هستند. این دومین همکاری پریناز ایزدیار و امیرحسین فتحی در نقش دو عاشق است آنها پیش از این در سریال شهرزاد هم نقش دو عاشق را بازی کرده بودند. 

 

 

سریال جیران چند قسمت است 

 

از آنجایی که جیران سریال تاریخی است به نظر می رسد سریالی دست کم در 20 قسمت باشد اما هنوز درباره اینکه این سریال چند قسمت است اظهارنظر رسمی نشده است. به نظر می رسد این سریال در صورت موفقیت در فصل های دیگر نیز ادامه پیدا کند. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.