2023/09/30
۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر

سری جدید دورهمی کی پخش می شود و چند قسمت است + ساعت پخش و تکرار و تیزر

سری جدید دورهمی چند قسمت است و چطور برگزار می شود اینجا بخوانید

جامعه پویا -برنامه جذاب دورهمی با اجرای مهران مدیری و با حضور بازیگران وسلبریتی ها از هفته آخر اسفند پخش می شود. 
دورهمی برنامه ای است که مهران مدیری از سالها قبل اجرای آن را شروع کرد و در این دوره تغییرات زیادی کرده است و بازیگران و سلبریتی های زیادی در آن حضور دارند. حتی خندوانه ای ها نیز در این برنامه حاضر شده اند. 


در سری جدید «دورهمی» که قرار است پخش آن از هفته آینده آغاز شود، تعدادی از هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و قهرمانان ورزشی و ... به همراه ۷ نفر از نزدیکان خود به عنوان شرکت کننده در برنامه حضور دارند.

مسابقه به صورت گروهی بوده و میهمان دعوت شده سرگروه تیم است. در این فصل حدود ۸۰ تیم در این مسابقه شرکت خواهند کرد که پس از هر برنامه امتیاز تیم مشخص و در پایان مسابقات به بالاترین امتیاز جایزه ویژه اهدا خواهد شد.

 


برنامه دورهمی چند قسمت است 


دورهمی در 80 قسمت تهیه شده است و از هفته آخر اسفند 1400 آغاز شده و تا پایان رمضان 1401 ادامه دارد. 

 

مهران مدیری در دورهمی


ساعت پخش و تکرار برنامه دورهمی


هنوز درباره ساعت پخش و تکرار برنامه دورهمی اطلاع رسانی نشده است اما به نظر می رسد این برنامه مکمل برنامه خندوانه باشد و در روزهایی که خندوانه پخش نمی شود و ساعت 11 شب پخش شود. 


کدام بازیگران در برنامه دورهمی شرکت دارند


سعید پیردوست ، نعیمه نظام دوست ، کمند امیر سلیمانی ، فیروز کریمی ، میرطاهر مظلومی ، مهران غفوریان ، شهاب عباسی ، فقیهه سلطانی و ... از جمله شرکت کنندگان این برنامه هستند 

تا کنون بیش از ۶۰ قسمت از این فصل ضبط شده و تولید برنامه تا پایان ۸۰ قسمت ادامه خواهد یافت.
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.