2023/05/28
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ خرداد
سریال به سرنوشت لبخند بزن چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان

سریال به سرنوشت لبخند بزن چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان

سریال به سرنوشت لبخند بزن چند قسمت است ، خلاصه داستان و بازیگران آن را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال به سرنوشت لبخند بزن ، سریالی ساخت کشور ترکیه است که در ژانر درام و عاشقانه ساخته شده است. 


خلاصه داستان سریال به سرنوشت لبخند بزن 


سریال به سرنوشت لبخند بزن ، داستان زندگی دو دختر جوان است که در پرورشگاه بزرگ شده اند و حالا به سنی رسیده اند که می توانند وارد جامعه شوند. آنها با چالش هایی از جمله عشق و فقر در زندگی روبه رو می شوند. 
ادا و یارن دو دختر جوان هستند که در یک پرورشگاه در بورسا بزرگ شده‌اند و سعی می‌کنند با پذیرش یکدیگر به عنوان خواهر تنهایی خود را تسلی دهند. یارن می خواهد با شرکت در آزمون دانشگاه و وارد دانشکده پزشکی پزشک شود. ادا از طرفی دبیرستان را رها کرده و فکر می کند با درس خواندن به جایی نمی رسد.

سریال به سرنوشت لبخند بزن


در حالی که سن هر دوی آنها از هجده سالگی عبور کرده و باید زندگی خود را آغاز کنند، سرنوشت دو دختر پس از یک مهمانی خانگی به طرز غم انگیزی تغییر می کند … در حالی که یارن سفری را به سمت رازهای گذشته خود آغاز می کند، ادا چرخشی ناگهانی را تجربه خواهد کرد. در این سفر تمام بحران‌ها به فرصت‌ها تبدیل می‌شوند… 


بازیگران سریال به سرنوشت لبخند بزن 


 در سریال به سرنوشت لبخند بزن ،  مینه توگای، بوراک سرگن، سوده زولال گولر، بهار شاهین، دوغان بایراکتار، یالچین هافیزوغلو، ارکان مریچ، ارطغرول پست اوغلو، آهو سونگور، اولکو هلال چیفتچی، بوسه آرازلی، موگه سو شاهین، دویگو آردامن ، سوینچ کوماش و … بازی می کنند. 


سریال به سرنوشت لبخند بزن چند قسمت است 


از تعداد قسمت های سریال به سرنوشت لبخند بزن اطلاعی در دست نیست اما مشخص شده است که این سریال در هر قسمت 140 دقیقه است. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.