2022/05/22
۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد
دیباچه
ازدواج اوزجان دنیز بازیگر ترکیه ای با دختر ایرانی + بیوگرافی همسر اوزجان دنیز

ازدواج اوزجان دنیز بازیگر ترکیه ای با دختر ایرانی + بیوگرافی همسر اوزجان دنیز

اوزجان دنیز بازیگر و خواننده ترکیه ای با دختری ایرانی ازدواج کرد بیوگرافی او را اینجا بخوانید

جامعه پویا -اوزجان دنیز بازیگر و خواننده ترکیه ای با یک دختر جوان ایرانی ازدواج کرد. 
اوزجان دنیز که از معروفترین بازیگران ترکیه است با سریال عروس استانبول در ایران شناخته می شود. او یکی از معروفترین و ثروتمندترین بازیگران و خوانندگان ترکیه ای است. 
اوزجان دنیز متولد سال 1972 است و شهروند کرد ترکیه ای است. او در شهر آگری شهری در نزدیکی مرز ایران و ترکیه به دنیا آمده است. 
اوزجان دنیز که به تازگی با همسر سابقش برسر دیدار فرزندش با چالش هایی روبه رو بود چند روز قبل با دختری ایرانی ازدواج کرد. آنها مدتها بود که با هم رابطه احساسی داشتند. 
همسر ایرانی اوزجان دنیز کیست
همسر ایرانی اوزجان دنیز سمر دادگر نام دارد. او نیز کرد است و در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است او سپس به ترکیه مهاجرت کرد. 
سمر دادگر دختری 26 ساله است که در ترکیه طراحی مد و لباس می کند. او یکی از مطرح ترین طراحان مد در ترکیه است و در همین صنعت هم با اوزجان دنیز آشنا شد. 
همسر سابق اوزجان دنیز به نام فیزا آکتان شوهرش را متهم به خیانت کرده بود. او از دیدار اوزجان و فرزندش جلوگیری کرده  و علیه اوزجان دنیز شکایتی را مطرح کرده بود که منجر به  برائت اوزجان دنیز شد. 
مراسم عروسی اوزجان دنیز با همسر ایرانی اش
این زوج در یک مراسم بسیار ساده و خانوادگی با هم ازدواج کرده و عکس هایی از خود منتشر کردند. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.