2022/06/30
۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
سریال شهرک کلیله و دمنه چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان

سریال شهرک کلیله و دمنه چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان

سریال شهرک کلیله و دمنه چند قسمت است و بازیگران آن چه کسانی هستند اینجا را بخوانید

جامعه پویا - او سال گذشته ساخت سریال عروسکی «شهرک کلیله و دمنه» به نویسندگی کوروش نریمانی را آغاز کرد.


خلاصه داستان سریال شهرک کلیله و دمنه 


 آن چه از خلاصه داستان این مجموعه برمی‌آید، این است که قصه آن بر موضوعات روز مانند تخریب محیط زیست و گسترش شهرها بنا شده است. ماجرا از این قرار است به دلیل از بین رفتن طبیعت، حیوانات ناچار به شهرنشینی می‌شوند و در شهرکی به نام «کلیله و دمنه» آپارتمان می‌خرند.

سریال شهرک کلیله و دمنه


بازیگران سریال شهرک کلیله و دمنه


 طبق آن چه در تیزر این مجموعه دیده می‌شود، شاهد حضور شخصیت‌های عروسکی متعدد در نقش حیوانات مختلف و روایت قصه در فضای خوش‌رنگ‌ولعاب و متنوع خواهیم بود. ظاهر عروسک‌ها نیز زیبا و جذاب از آب درآمده است. مرضیه برومند در اولین سریال نمایش خانگی خود از حضور چهره‌هایی مانند امیرحسین صدیق، مریم سعادت، فریبا جدی‌کار، لیلی رشیدی، مسعود کرامتی و رامین ناصرنصیر که قبلا با آن‌ها تجربه همکاری داشته به عنوان صداپیشه استفاده کرده است. ژاله صامتی، فرزاد حسنی و بهادر مالکی نیز دیگر چهره‌های شناخته‌ای هستند که صداپیشگی این مجموعه را برعهده داشته‌اند.


سریال شهرک کلیله و دمنه چند قسمت است 


هنوز معلوم نیست سریال شهرک کلیله و دمنه چند قسمت است و در اینباره اطلاع رسانی نشده است در صورت مشخص شدن این مساله خبر آن درج خواهد شد. 


سریال شهرک کلیله و دمنه چه روزی پخش می شود


سریال شهر کلیله و دمنه هر هفته جمعه ها از فیلم نت منتشر می شود. این سریال ساخت پلتفرم فیلم نت نیز هست. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.