2022/08/18
۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۷ مرداد

سریال راز ناتمام چند قسمت است + بازیگران و خلاصه داستان و تیزر

سریال راز ناتمام بازیگران آن خلاصه داستان و تیزر آن را اینجا ببینید

جامعه پویا -سریال راز ناتمام داستان زندگی یک از مردان موثر پس از انقلاب است که قرار است به زودی از تلویزیون پخش شود. 


خلاصه داستان سریال راز ناتمام


سریال راز ناتمام داستان زندگی شهید باهنر است که مرحوم هاشمی رفسنجانی و شهید رجایی نیز در این سریال داستانهایی دارند و در کنار شهید باهنر هستند. 


بازیگران سریال راز ناتمام


فرهاد جم، نگین معتضدی، رامین راستاد، بهرام ابراهیمی، سیدجواد هاشمی، شهرام عبدلی، مریم کاویانی، مریم خدارحمی، مهدی امینی‌خواه، مسعود رحیم‌پور، مهدی کوشکی، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل همراه، لیلا بوشهری، علیرضا مهران، مرتضی کاظمی، مجید شهریاری، بهنام شعبانی، فرهاد طوفان، هدایت‌الله سجادی، عاطفه اکبری، کیاوش زارع‌طلب، علیرضا فاضل‌نژاد، علی پورصادق، محمد فرحبخش، علی قلیچ‌خانی، محراب فرهادی، ثمیلا شفیعی، محسن عباسپور ،سیدنورآقا حسینیان، فرشید تربتی، امیر شاپور، آیسل کاپلان، برهان تاش، تارا امیری، علیرضا وخشینه، امیر کیا، علی اسکندرزاده، آرش خوش‌لحن، افشین احمدی گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.
«راز ناتمام» در معاونت سیمای استان‌ها و با مشارکت مرکز کرمان تولید شده است.

سریال راز ناتمام


سریال راز ناتمام چند قسمت است 


سریال راز ناتمام در 26 قسمت تهیه شده و بخشی از آن نیز در کشور ترکیه فیلم برداری شده است. این سریال قرار است هر شب به مدت 40 دقیقه پخش شود. 

سریال راز ناتمام
امین امانی کارگردان و تهیه کننده راز ناتمام است او بعد از پایان فیلم برداری راز ناتمام نوشته است : 

سریال راز ناتمام با تمام خاطرات خوش و فراز و نشیبهای تولیدش بالاخره به اتمام رسید… پابه پای پروژه قد کشیدیم و بزرگ شدیم تا شاید بتوانیم ذره ایی از بزرگی شهید محمدجواد باهنر را به تصویر بکشانیم باشد که در خور بزرگی این بزرگ مرد و دیگر مردان تاثیر گذار و تاریخ ساز این انقلاب باشد که ماندگارند در تاریخ و یادها، همچون سردار دلها ( شهید سردار سلیمانی) که آرزوی ساخت سریالی از او و به
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.