2022/08/18
۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۷ مرداد
سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران شبکه مخفی زنان و سایر اطلاعات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال شبکه مخفی زنان داستانی کمدی و سرگرم کننده را در بستری تاریخی روایت می‌کند که در بخش نمایش خانگی منتشر شده است. 


خلاصه داستان سریال شبکه مخفی زنان 

وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه‌ اداره‌ سجل احوال، دعوت می شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

شبکه مخفی زنان


بازیگران سریال شبکه مخفی زنان


شبکه مخفی زنان سریالی کمدی، درام و تاریخی با بازی سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد، به نویسندگی محمد رحمانیان، کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی محمد حسن شانه‌ساززاده محصول سال ۱۴۰۱ کشور ایران است. 

شبکه مخفی زنان


سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت است 


پلتفرم نماوا که شبکه مخفی زنان را منتشر می کند درباره اینکه سریال چند قسمت است هنوز اطلاع رسانی نکرده است. در صورتی که در اینباره گزارشی داده شود جامعه پویا منتشر خواهد کرد. 


 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.