2023/03/21
۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
سریال سقوط چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سقوط چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سقوط با بازیگران جدید پا به شبکه خانگی گذاشت

جامعه پویا -سریال سقوط که سریالی عاشقانه و جنگی است به نمایش خانگی آمد. 
سریال سقوط که با حواشی همراه بوده است توسط فیلیمو به نماش در آمده است. 


خلاصه داستان سریال سقوط 

پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک‌شان، جانی دوباره می‌گیرد. آن‌ها برای آبیاری درخت عشق‌شان راهی ماه عسل می‌شوند... سفری که پایان‌اش تاریکی است» اما این همه داستان سریال نیست.

آنطور که شنیده می‌شود سریال سقوط تصویرسازی متفاوت و نمادینی از سردار قاسم سلیمانی ثبت کرده که می‌توان با دیدن آن، یادی کرد از شجاعت، فداکاری و رشادت‌های سردار دل‌ها. قهرمانی که برای نجات یک دختر کرد، از دست داعشیان، خود وارد میدان می‌شود و برای رهایی او نقشه پیروزی می‌کشد.داستان  سریال سقوط در ایران و عراق اتفاق افتاده و بیشتر تصاویر آن در کردستان فیلم برداری شده است.

 

همزمانی پخش سریال تازه نمایش خانگی با ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی و اعطای مجوز برای پخش سریال، نشان می‌دهد که باید دنبال نشانه‌های مشترک بیشتری بین داستان سریال و رشادت‌های سردار سلیمانی باشیم. در تصویر محدودی که از بازیگر این سریال منتشر شده، شباهت گریم حمید فرخ‌نژاد و سردار دل‌ها، انکار ناشدنی است و می‌تواند مخاطبان را بار دیگر پای داستان‌های این فرمانده قهرمان، بنشاند.

سریال سقوط


بازیگران سریال سقوط


در این سریال حمید فرخ نژاد، الناز ملک، عباس جمشیدی فر، سجاد بابائی، ابتسام بغلانی، امین میری و وحید آقاپور به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال سقوط چند قسمت است


سریال سقوط یک مینی سریال است که در 9 قسمت ساخته شده است. این سریال هر پنجشنبه منتشر می شود و فیلیمو پلتفرمی است که آن را منتشر می کند. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.