2023/06/07
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد
سریال گل جمال چند قسمت است +خلاصه داستان و بازیگران

سریال گل جمال چند قسمت است +خلاصه داستان و بازیگران

همه چیز درباره سریال گل جمال را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال گل جمال که بر اساس عشق و نفرت ساخته شده و درامی عاشقانه است داستان پسری پر غصه و دختری پر از مهر را روایت می کند.


خلاصه داستان سریال گل جمال


سریال گل جمال  درام عاشقانه ای است که اتفاقات بین عشق غیرمنتظره دوا و کینه ی کهنه ی گل جمال را روایت میکند. در خلاصه داستان سریال محبوب گل‌جمال آمده است که؛ عشق گل‌جمال و دِوای زیبا است. مادر گل‌جمال او را در کودکی رها کرده و باعث تبدیل او به هیولایی تاریک شده است. عشق بین گل‌جمال و دِوا با نفرت شروع می‌شود و سپس به گرداب آتش، طوفان و علاقه بدل می‌شود. آیا در میدان نبرد گل‌جمال و مادرش، عشق غیرمنتظره دوا پیروز خواهد شد یا کینه‌ای که سال‌ها در دل خود پرورش داده؟ آیا گل‌جمال در این مسیر پر تاوان از یک شکارچی شرور به یک شکار معصوم تبدیل می‌شود؟ آیا دِوا در نهایت می‌پذیرد که این عشقی که تسلیمش شده است غیرممکن و امکان‌ناپذیر است؟

سریال گل جمال


بازیگران سریال گل جمال


مورات اونلامیش ، ملیس سزن، ادیپ تپلی، نایلای اردونماز ، آتیلا شندیل  بیرجه آکالای مروه سوی و... بازیگران اصلی این سریال هستند.


سریال گل جمال چند قسمت است 


دست اندرکاران سریال گل جمال اعلام کرده اند فعلا پیش بینی برای اینکه این سریال چند قسمت باشدندارند. آنها اعلام کردند فعلا سریال امتیاز 3 و نیم را از بینندگان گرفته که درقسمت های ابتدایی امتیاز قابل قبولی است اما برای اینکه مشخص شود آیا از این سریال استقبال شده یا خیر باید امتیاز بیشتری را به دست آوردند. در نهایت میزان امتیازی که این سریال از بینندگان می گیرد مشخص می کند آیا گل جمال می تواند برای سالهای بعدی هم ادامه پیدا کند یا خیر.


ساعت پخش سریال گل جمال


سریال گل جمال هر پنجشنبه از شبکه فاکس ترکیه ساعت 9 شب پخش می شود.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.