2023/06/07
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد
ساعت پخش و تکرار سریال مدرسه ما از شبکه آی فیلم + خلاصه داستان و بازیگران

ساعت پخش و تکرار سریال مدرسه ما از شبکه آی فیلم + خلاصه داستان و بازیگران

جزئیات پخش سریال مدرسه ما از شبکه آی فیلم را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال مدرسه ما سریالی درام است که اتفاقات چند نوجوان در مدرسه را روایت می کند. 


خلاصه داستان سریال مدرسه ما

سریال مدرسه ما داستان یکی از کلاسهای مدرسه است که دانش آموزان آن با عوش شدن معلمشان دچار یک سری تغییرات می شوند که همین باعث بروز مشکلاتی برای آنها می شود که خود آغاز ماجراها و دردسرهای زیادی است.

سریال مدرسه ما


بازیگران سریال مدرسه ما 


از بازیگران سریال مدرسه ما می توان به هنرمندانی چون مهران رجبی (بابا رحیم)، اصغر نقی‌زاده (ناظم)، فردوس كاویانی (مدیر)، علی اوسیوند (معلم حرفه‌وفن)، رضا توكلی (پدر پویا)، سیاوش قاسمی (معلم ورزش)، احمد یاراحمدلو (كیهان، معلم ادبیات)، سیدجواد زیتونی (معمار)، بهزاد رحیم‌خانی (پدر یزدانی)، عباس محبوب (شاهرخ)، ارسلان اولیایی (هادی)، میلاد مرادی‌نسب (هادی)، میلاد مرادی‌نسب (شاهین)، بهنام داوری (فرشید) و سهند جاهدی (پوریا) اشاره نمود.

بازیگران نوجوانی هم كه در سریال مدرسه ما بازی دارند می‌توان به عرفان پروانه، پارسا اخوان، ایلیا باباپور، امیرطه آذین، مهدی فریحی دریس، ابراهیم زارعی، علی مراغی، آرش سلیمی، ارسلان اولیایی و… اشاره كرد.


ساعت پخش و تکرار


شبکه آی فیلم این سریال را روزانه در 3 نوبت پخش و تکرار می کند و شما می توانید در ساعت های 5 بعد از ظهر هر روز و همچنین یک بامداد و 9 صبح شاهد آن باشید.
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.