2023/06/03
۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
سریال هرچه بادا باد ترکیه ای چند قسمت است + خلاصه داستان

سریال هرچه بادا باد ترکیه ای چند قسمت است + خلاصه داستان

سریال هرچه بادا باد چند قسمت است جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال هرچه بادا باد سریالی در ژانر عاشقانه و پلیسی است که کشور ترکیه آن را ساخته و در این کشور با نام Gelsin Hayat Bildiği Gibi مشهور است و از شبکه شو تی وی پخش می شود. 


خلاصه داستان سریال هرچه بادا باد


درخلاصه فیلنامه این اثر آمده است که؛ دریا سال‌ها پیش برای خدمت اجباری به یک بیمارستان نظامی منتقل می‌شود و آنجا با سعدی پایاسلی عشق بزرگی را تجربه می‌کند ولی پایاسلی فقط یک نامه وداع از خودش به جا میگ‌ذارد و غیبش می‌زند.
پایاسلی بعد از رها کردن گذشته کثیف خود، در نتیجه همکاری با پلیس به‌عنوان معلم جغرافیا زندگی جدیدی را شروع می‌کند. ولی با روبرویی دوباره با دریایی که هیچوقت نتوانسته بود فراموشش کند زندگیش مثل گره کوری می‌شود و اسرار سال‌های گذشته برملا می‌شوند. در این میان ماجرای پنج دانش آموز پایاسلی که راهشان به کانون اصلاح نوجوانان کشیده شده است هم نقل خواهد شد.

سریال هرچه بادا باد

بازیگران سریال هرچه بادا باد ترکی


ارتان سابان در نقش سعدی پایاسلی (یک مافیا)، اوزگه اوزبرک در نقش دریا ییلماز (یک پرستار که معشوق سعدی است) و دوریم اوزکان در نقش سونگول (کمیسر) در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.
سریال هرچه بادا باد چند قسمت است
سریال ترکی هرچه بادا باد در 41 قسمت آماده و پخش شده است و هر قسمت 120 دقیقه است.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.