2023/09/30
۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
برنامه صداتو چند قسمت است +داوران و مجری

برنامه صداتو چند قسمت است +داوران و مجری

جزئیاتی از مسابقه صداتو را اینجا بخوان

جامعه پویا -برنامه صداتو یک برنامه سرگرمی از پلتفرم فیلیمو است که گفته می شود تا به حال مسابقه سرگمی در این سبک در ایران تولید نشده است. 


سلبریتی های شرکت کننده در صداتو


داوران مسابقه صداتو شبنم مقدمی ، امیرمهدی ژوله ، محسن شریفیان و محمد بحرایی هستند، شبنم مقدمی هنرپیشه ، امیرمهدی ژوله نویسنده و هنرپیشه، محمد بحرایی صداپیشه و عروسک گردان که با عروسک جناب خان بسیار شناخته شد و محسن شریفیان موسیقی دان هستند. 


مجری سابقه صداتو


محسن کیایی مجری مسابقه صداتو است، او البته با ظاهری جدید در این مسابقه ظاهر شده است. محسن کیایی بیش از 30 کیلو وزن کم کرده و چهره اش به طور کامل تغییر کرده است. او چند روز قبل درباره اظهارنظر مردم درباره لاغری اش نوشته بود که می داند تغییر زیادی کرده اما سلامتی خیلی مهم است. 

برنامه صداتو


مسابقه صداتو چند قسمت است 


فیلیمو جزئیات زیادی از این مسابقه منتشر نکرده است، حتی تعداد قسمت های آن را اعلام نکرده و گفته است بهتر است مردم مسابقه را ببینند و بعد درباره جزئیات آن صحبت شود. 


آیا صداتو مسابقه استعدادیابی است؟


خیر! این نکته بسیاری مهمی است که صداتو مسابقه استعدادیابی موسیقی به شیوه مرسوم و تجربه آن در جهان و ایران نیست. نباید آن را با نسخه جهانی خوانندگی و موسیقی یا چند برنامه داخلی برای کشف استعداد موسیقی مقایسه کردی. این برنامه بیشتر از استعدادیابی (که البته استعدادهایی برای مخاطبان رو می‌شود!) یک برنامه معمایی است.


چطور می توان در مسابقه صداتو شرکت کرد


فیلمو اعلام کرده بعد از  انتشار چند قسمت جزئیات شرکت در مسابقه صداتو را اعلام خواهد کرد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.