2023/09/30
۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
سریال چینی  زیبایی سرسختی چند قسمت است +خلاصه داستان و بازیگران

سریال چینی زیبایی سرسختی چند قسمت است +خلاصه داستان و بازیگران

سریال زیبایی سرسختی چند قسمت است و بازیگران آن چه کسانی هستند

جامعه پویا -سریال چینی زیبایی سرسختی سریالی در ژانر افسانه ای و عاشقانه است که کشور چین آن را ساخته است. 


خلاصه داستان سریال چینی زیبایی سرسختی


در سرزمین دنیای هنرهای رزمی وی، با اینکه تذهیب جاودانه‌ها معروف بود، اما جاودانگی برای بسیاری از افراد عادی، غیرقابل دسترس بود. 
وی جی، بانوی جوان، از بچگی به‌عنوان نماد بدشانسی شناخته می شد‌. بااینکه متواضع و آرام بود ،ولی شخصیت ترسویی نداشت. او با شجاعت در جشن بلوغ شرکت میکند  تا استخوان جاودانگیش را شناسایی کند. در طول جشن، گروه سی‌و‌شش نفره وی جی در آینه ققنوس دیده می شون‌. به همین خاطر، کل گروه برای تحصیلات بیشتر به آکادمی مرغ ماهی‌خوار فرستاده میشوند.

در بین آنها  سومین بانوی برجسته خانواده وی، در بین کسانی که خون ققنوس را دارند، قهرمانی معروف می شود. در آکادمی، بانوان و اربابان جوان اشراف‌زاده، به خاطر استاد سخت‌گیرشان، یان یوئه، سختی‌های زیادی میکشند. در واقع، یان یوئه، پادشاه بهشت است و به دنیای هنرهای رزمی امده تا کسانی که خون ققنوس را دارند، پیدا کند. چون طبق افسانه‌ها ققنوس، موجود وحشتناکی هست که سه جهان را نابود میکند.
 کشتن ققنوس بزرگ‌ترین امتحان یان یوئه است. همزمان با اینکه یان یوئه به خاطر قوانین بهشت نمیتونه در امور انسان‌ها دخالت کنه، اما کم‌کم به هوش و سرسختی وی جی علاقه‌مند میشود و...

سریال زیبایی سرسختی


بازیگران سریال چینی زیبایی سرسختی


جوجینگ یا، جیو جان چین، لایو دونگ کویین، لا تیگ یو و ما یاو از جمله بازیگران این سریال هستند.


سریال چینی زیبایی سرسختی چند قسمت است


سریال زیبایی سرسختی در کشور چین در 40 قسمت پخش شده است و هر قسمت نیز 45 دقیقه بوده است. 
سریال زیبایی سرسختی طرفداران بسیار زیادی دارد و پنجشنبه ، جمعه و شنبه در این کشور پخش می شود. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.