2023/09/26
۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
سریال قرص ماه چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال قرص ماه چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

همه چیز درباره سریال قرص ماه را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال قرص ماه سریالی عاشقانه ساخت کشور ترکیه است که روایت عشق یک دختر فقیر و مردی ثروتمند است. این سریال کمدی و عاشقانه است.

خلاصه داستان سریال قرص ماه


سریال قرص ماه داستان زندگی دختری به نام نازلی دانشجوی آشپزی است که برای تامنی هزینه های دانشگاه مجبور است کار کند. او به عنوان آشپز وارد خانه مرد ثروتمندی به نام فرید می شود و عشق میان آنها همه چیز را تغییر می دهد و.... 

سریال قرص ماه

بازیگران سریال قرص ماه

Özge Gürel (نازلی) : شخصیتی لجباز داغرد و آرزویش آشپزی بزرگ بودن است. به دروس ژاپنی علاقه مند است و از این رو به کلاس های آموزش زبان ژاپنی میرود . از کودکی کار میکند و نسبت به رفتار با جنس مذکر کمی خجالتی است .

Hakan Kurtaş (دنیز) : هنرمند است و در زمینه های بسیاری جزموسیقی نیز فعالیت دارد،بسیار با استعداد است. در رابطه هایش صادق و درست است و از زنان باهوش خوشش می آید.

Necip Memili (هاکان): همسر نیلوفر (خواهر دنیز و عمه ی بلوت ) است. اعتماد به نفس بالایی دارد و با برهم زدن رابطه ی میان فرید و نیلوفر موفق به ازدواج با او شده است. رقیب کاری بزرگ فرید است.

ÖZNUR SERÇELER (فاتوش) : زیباست و شخصیت شادی دارد ، باهوش است و در برقراری ارتباط با انسانها بسیار خوب ، صبور و پرشوق و ذوق است. آرزوی داشتن شوهری پولدار دارد و رسیدن به آرزوهایش را در همسر پولدار میبیند

İLAYDA AKDOĞAN( آسمان) : خواهر نازلی است شخصیتی زیبا، حسود، حریص است ، هوشش را در راه های بد به کار میبردو خواهرش نازلی را دوست دارد اما در مواقعی هم نسبت به او بسیار حسود است.
can yaman( فرید ) : انسانی اهل کار است و خونسرد ، زندگی اش را بر روی قواعد و قوانین خاص خودش بنا کرده است و اطرافش دیوارهایی دارد که کسی را به راحتی به خلوتش راه نمیدهد.


سریال قرص ماه چند قسمت است


سریال قرص سریالی در 26 قسمت است که هر قسمت آن یک ساعت و نیم است. این سریال به فارس هم دوبله شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.