2023/09/26
۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
سریال روحتم خبر نداره چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال روحتم خبر نداره چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

همه چیز درباره سریال روحتم خبر نداره را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال روحتم خبر نداره سریالی ساخت کشور ترکیه است که در ژانر کمدی و عاشقانه ساخته شده و بسیار پرطرفدار است. 

خلاصه داستان سریال روحتم خبر نداره


داستان سریال ترکی روحتم خبر نداره ؛ روایتی از یک عشق ممنوعه که ثمره‌ای برای طرفین آن ندارد. در این سریال ترکی با داستان زندگی یک مامور اطلاعاتی موفق به نام اونور کاراسو همراه می‌شویم که در شغل خود بسیار موفق است و توانسته خیلی زود و در جوانی به ریاست واحد پلیس ویژه دست یابد.

در طول داستان سریال با سیوان کورال نیز آشنا می‌‎شویم. شخصیتی از خانواده کورال که مالک بزرگ‌ترین شرکت جواهرات در ترکیه هستند. اما در پشت پرده این شرکت جواهرات، اتفاقات جنون‌آمیز دیگری در جریان است. در واقع خانواده کورال از این شرکت جواهراتی را به عنوان پوششی برای سازمان جنایتکاری که در پشت پرده اداره می‌کنند، تاسیس کرده‌اند! حالا پرونده این سازمان جنایتکاری و جواهرات کورال زیر دست اونور کاراسو قرار داد. اونور پس از بررسی پرونده جنایی این سازمان، تصمیم دارد برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان به خانواده کورال نزدیک شود.

در ادامه داستان سریال شاهد ورود مخفیانه اونور کاراسو به زندگی هلال کورال، یکی از اعضاء خانواده کورال، می‌شویم. اما اتفاقات آنطور که اونور پیش‌بینی کرده بود پیش نمی‌رود و ....


بازیگران سریال روحتم خبر نداره


شوکرو اوزییلدیز
بورجو اوزبرک
آسلی سومن
طغرل تولک


سریال روحتم خبر نداره چند قسمت است


این سریال که از شبکه فوکس ترکیه پخش شده است فعلا در 60 قسمت تهیه شده و در صورت استقبال مخاطبین قسمت های بیشتری از آن ساخته خواهد شد. 
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.