2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
تینا عبدی بازیگر جوان کشورمان درگذشت+ بیوگرافی

تینا عبدی بازیگر جوان کشورمان درگذشت+ بیوگرافی

تینا عبدی بازیگر جوان کشورمان صبح 17 آذرماه درگذشت

جامعه پویا -تینا عبدی بازیگر جوان کشورمان صبح روز 17 آذر ماه سال 99 براثر ایست قلبی درگذشت
انطور که در صفحات مجازی هنرمندان آذربایجانی امده است تینا عبدی به دلیل ایست قلبی درگذشته است. برخی هنرمندان آذری نوشته اند او به دلیل مشکلاتی که داشت دچار شوک شده است اما به این مشکلات اشاره ای نشده است. 

 

تینا عبدی درگذشت

بیوگرافی

تینا عبدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 59 بود. از مهم‌ترین آثار تینا عبدی می‌توان به بازیگری در سریال آنام، فیلم کاناپه اشاره کرد.

تینا عبدی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1395 در فیلم کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال آنام، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای تینا عبدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فرگل فربخش، ابوالفضل پورعرب، فرهاد آئیش و بابک حمیدیان را تجربه کرد.

تینا عبدی در سال در اثار مهمی بازی کرده است. اثر مهم تینا عبدی در این سال، بازیگری در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تینا عبدی بازی در سریال آنام بوده است. تینا عبدی سال 1396 سریال آنام نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با جواد افشار همکاری داشته است. تینا عبدی توانست با بازی در سریال آنام تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مجید واشقانی، امیررضا دلاوری، ناصر هاشمی و لاله مرزبان بر تجارب او افزود.

 

تینا عبدی بازیگر

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی تینا عبدی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

او در یک خانواده 6 نفری بزرگ شده است، به‌عبارت دیگر 3 خواهر دارد. نام تینا عبدی است. تینا عبدی .
تینا عبدی 155 سانتی‌متر، وزن تینا عبدی 45 کیلوگرم و رنگ پوست تینا عبدی سفید است.

اثری که در بیوگرافی تینا عبدی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال آنام است.اوهمچنین در فیلم کاناپه نیز خوش درخشید.

تینا عبدی در سن 40 سالگی و 17 آذرماه سال 99 براثر ایست قلبی جان خود را از دست داد. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.