2022/06/27
۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
داستان سریال عقیق چیست +زمان پخش و تکرار

داستان سریال عقیق چیست +زمان پخش و تکرار

سریال عقیق که در سال 67 ساخته شد یکی از سریالهای پرطرفدار در زمان پخش بود. این سریال داستان زندگی زنی است که به جنگ زندگی می رود. زمان پخش و تکرار وداستان سریال عقیق را در این مطلب بخوانید.

جامعه پویا-سریال عقیق ،براساس زندگی واقعی زنی به نام ربابه دهقانی ساخته شده‌است. این سریال که در سال 67 تولید شد، داستان زندگی زنی دامدار است که بعد از فوت شوهرش تصمیم می‌گیرد برای اداره زندگی‌اش یک دامداری تاسیس کند و با اینکه فرزندانش مخالف اینکار هستند و در برهه‌ای از زمان نیز او را تنها می‌گذارند اما اینکار را می‌کند.

 

 

سریال عقیق

رباب خانم، به روستای در اطراف اراک می‌رود و در آنجا دامداری را تاسیس می‌کند و با کمک چندکارگر آن را رونق می‌دهد. فرزندانش او را تنها گذاشته و برای مدتی مادر در روستا تنها زندگی می‌کند اما بعد از اینکه بچه‌ها موفقیت مادر را می‌بینند تصمیم می‌گیرند انها نیز در کنار مادرشان قرار بگیرند. رباب خانم برای توسعه گاوداری مجبور می‌شود وام کلانی بگیرد و با اینکه فرزندانش معتقدند او شکست خواهد خورد اما در نهایت نه تنها موفق می‌شود با سودگاوداری  قسط وام را تسویه کند بلکه ان را مکانیزه کرده و درآمد بالایی به دست می‌اورد. رباب خانم ، شخصیتی بسیار منسجم، مقتدر و سخت‌کوش دارد که برای رسیدن به هدفش مخالفت‌های فرزندانش را نادیده می‌گیرد. این سریال در سال 67 سریالی پربازدید بود. این سریال از خوش‌ساخت‌ترین سریالهای ان دوران محسوب می‌شود.

 

تکرار مجدد سریال عقیق

بعد از این سریال بسیاری از شخصیت‌های اصلی‌اش جهش بزرگ کاری داشتند و پشنهادات بسیاری برای بازی به انها داده شد. فریده سپانلو یکی از این بازیگران بود.

 

بازپخش سریال عقیق

نقش اصلی این سریال را فریده سپانلو بازی می‌کند و دانیال حکیمی، پرستو گلستانی ، محبوبه بیات، کمند امیرسلیمانی، غلامرضا طباطبایی،مرحوم  مهری ودادیان، سیامک اطلسی، مهدی صباغی، حمید تمجیدی، اصغر توسلی، شیرین گلکار، فرخ هدایت و احمد رضاییان از دیگر بازیگران این سریال هستند.

این خانواده در نهایت به اراک مهاجرت کرده و در کنار مادر زندگی می گذرانند.

دانیال حکیمی بازیگر سریال عقیق

 

 

ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

سریال عقیق هر روز ساعت 17 از شبکه آی فیلم پخش می‌شود و ساعت تکرار آن یک بامداد و 9 صبح است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.