2023/05/28
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ خرداد

خلاصه داستان و بازیگران سریال یاور + تیزر

سریال یاور یک ملودرام اجتماعی است که از شبکه 3 پخش می شود خلاصه داستان ، بازیگران و ساعت پخش و تکرار سریال یاور را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال یاور ، سریالی است با تم اجتماعی که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود.

 

 
خلاصه داستان سریال یاور


سریال یاور سریالی است ملودرام که تم جوانمردی و معمایی دارد و بازیگران سرشناسی در آن بازی می کنند. قصه این سریال تلخ و غمگین نیست. البته بستگی به حساسیت مخاطبان دارد با این حال از قصه‌ای شیرین و جذاب برخوردار است و گره‌هایی دارد که آن را معماگونه کرده است. نویسنده این سریال سعید مطلبی است که سریالهایی چون ستایش و ماه و پلنگ را نویسندگی کرده است.  آرمان زرین کوب تهیه کننده این سریال گفته است اگر جوانمردی را یکی از تم های فیلم فارسی بدانید باید بگویم سریال یاور تم جوانمردی دارد. 

 


بازیگران سریال یاور


در کنار داریوش ارجمند که نقش اصلی یعنی «یاور» را برعهده دارد، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده، اسماعیل محرابی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال حضور دارند.

سریال یاور


ساعت پخش سریال یاور


سریال یاور از شبکه 3 سیما پخش می شود و هرشب ساعت 20:45 دقیقه روی آنتن می رود با تغییر ساعت اذان مغرب چند دقیقه جابه جایی این سریال هم بعید نیست. 

 


ساعت تکرار سریال یاور


سریال یاور دوبار در روز تکرار می شود که یکبار بعد از اذان صبح است و یکبار بعد از ظهر که ساعت آن متعاقبا اعلام می شود.

 


سریال یاور چند قسمت است


سریال یاور در 30 قسمت تهیه شده و در ایام ماه رمضان از شب اول ماه رمضان پخش می شود. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.