2022/06/27
۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
چطور لاک ناخن را خیلی سریع خشک کنیم+نکاتی که تا به حال نمی‌دانستید

چطور لاک ناخن را خیلی سریع خشک کنیم+نکاتی که تا به حال نمی‌دانستید

خشک کردن لاک ناخن یکی از مشکلات خانم هایی است که به لاک علاقه دارند. همه روش‌های خشک کردن لاک ناخن را اینجا بخوانید

جامعه پویا -خشک کردن لاک ناخن یکی از مهمترین مشکلات خانم های جوان است. مخصوصا وقتی که باید سریع از خانه بیرون بروند و یا برای رفتن به مهمانی دیر کرده اند. 
روش‌های مختلفی برای خشک کردن لاک وجود دارد که می‌توانید براساس شرایطی که دارید یکی از آنها را انتخاب کنید. مهمترین روش این است که از لاک خشک‌کن استفاده کنید. اما اگر لاک خشک کن ندارید می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

 

 

چطور لاک بزنیم

روش های خاصی که می‌توانید لاک را زود خشک کنید

 


توصیه اول این است که در روش لاک زدن دقت کنید. برای اینکه لاک زیبا داشته باشید بهتر است چند لایه بزنید. اما هربار اجازه دهید لایه قبلی خشک شود و بعد دوباره لاک بزنید. اگر لایه ها را پشت سرهم بزنید خشک شدن آن زمان زیادی می‌برد. بعد از اینکه هربار لاک زدید می‌توانید به روش های زیر ان را خشک کنید.  
اولین روش برای خشک شدن سریع لاک ناخن ها استفاده از آب یخ است، سرما کمک میکند لاک هایتان سریعتر خشک شوند پس باید بعد از لاک زدن ناخن ها دستان تان را داخل کاسه ای که پر از آب و یخ است قرار دهید.

 

 

 

لاک ناخن را با چی خشک کنیم

سشوار نیز برای خشک کردن سریع لاک ها بسیار کمک کننده است البته اگر آن را روی درجه سردکننده قرار دهید. اگر سشوار روی درجه گرم آن باشد نتیجه عکس دارد و باعث میشود لاک روانتر و شل تر شود.

شاید برایتان جالب باشد و تا به حال نشنیده باشید که اسپری روغن برای خشک کردن ناخن ها کاربرد دارد، اسپری کردن روغن به ناخن ها میتواند سریع لاک ناخن هایتان را خشک کند.

 

روش خشک کردن لاک ناخن

اگر اسپری بدن تان خالی شده میتوانید از آن برای خشک کردن سریع لاک ناخن هایتان استفاده کنید.
توجه داشته باشید اطراف انگشت را با چوب کبریت تمیز کنید تا لاک روی پوست  شما خشک نشود.
بعد از اینکه لاک خشک شد حتما یک لایه برق ناخن یا پولیش ناخن روی آن بزنید تا زیبایی خود را حفظ کند و خراب نشود.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.