2023/09/26
۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر

فصل دوم سریال زیرخاکی چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران و تیزر سریال زیر خاکی 2

سریال زیرخاکی دو روی آنتن شبکه یک می رود. خلاصه داستان ، بازیگران و ساعت پخش و تکرار آن را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال زیرخاکی 2 از جمعه 7 خرداد ماه سال 1400 روی آنتن شبکه یک می رود. 
سریال زیرخاکی در نوروز 99 پخش شد و قرار بود در نوروز 1400 نیز فصل دوم زیرخاکی پخش شود که به دلیل شیوع کرونا فیلم برداری آن به طول انجامید. 

هومن برق نورد در سریال زیر خاکی 2


خلاصه داستان سریال زیرخاکی 2


در سریال زیرخاکی یک دیدیم که فریبرز با بازی پژمان جمشیدی جوانی است که به دنبال زیرخاکی و گنج است اما سر از یک خانه تیمی مبارزان انقلابی در می آورد وبه عنوان انقلابی بازداشت می شود و پس از انقلاب نیز از او به عنوان یک انقلابی تجلیل می شود اما بعد مشخص می شود برادرش همافر انقلابی بوده و خودش به دنبال زیرخاکی است. در اخرین قسمت این سریال دیدیم که پری با بازی ژاله صامتی همسر فریبرز به همراه فریبرز در خانه پدری او گودالی می کنند و مقداری سکه طلا پیدا می کنند. 

 


حالا در ادامه داستان و باتوجه به اخبار منتشر شده فریبرز با همان ساده اندیشی و حماقت های خنده دارش سر از جبهه های جنگ در می آورد و توصیف هایش از صدام دیالوگ های بسیار خنده داری را ایجاد کرده است. 
گفته می شود فصل دوم سریال زیرخاکی بسیار خنده دارتر از فصل اول آن است. 

پژمان جمشیدی در سریال زیرخاکی 2


بازیگران سریال زیرخاکی 


پژمان جمشیدی در نقش فریبرز ، ژاله صامتی در نقش پری ، گیتی قاسمی ، نسرین نصرتی ، رایان سرلک ،آیلین جاهد ،دانیال وحدت  و هومن برق نورد از جمله بازیگران این سریال هستند. 
نویسنده و کارگردان سریال زیرخاکی 2سامان جلیل است. 

 


ساعت پخش و تکرار سریال زیرخاکی 2


هنوز از زمان دقیق پخش این سریال خبری منتشر نشده است اما به نظر می رسد این سریال ساعت 22:15 هرشب پخش شده و 2 بامداد ، 8:30 صبح و 15:15 بعد از ظهر روز بعد  تکرار شود. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.