2023/03/21
۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
سریال از بوسه تا عشق چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال از بوسه تا عشق چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال از بوسه تا عشق سریالی است عاشقانه و رمانتیک ، خلاصه داستان ، بازیگران و آخر این سریال را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال از بوسه تا عشق یک درام عاشقانه است که کشور ترکیه آن را ساخته و در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. 

 


خلاصه داستان سریال از بوسه تا عشق 


حسین کنعان موزیسین موفقی است که کودکی تلخ و همراه با فقری داشته‌است پدر او در زندان خودکشی کرده‌است و دایی‌اش او را بزرگ کرده‌است. او در ابتدا عاشق دختری به نام لیلا می‌شود ولی او را رها می‌کند تا به سفر دور دنیا برود تا موزیسین معروفی بشود در این فاصله جمیل پسر دایی‌اش با لیلا ازدواج می‌کند. لیلا جمیل را دوست ندارد و جمیل منتظر روزی است که لیلا کنعان رو فراموش کند.

 

سریال از بوسه تا عشق

لامیا دختری است که عاشق کنعان و هنرش می‌شود و همیشه از او حمایت می‌کند والدین او هم مرده‌اند و او با فامیلش که با او مثل یک خدمتکار رفتار می‌کنند زندگی می‌کند. کنعان با این که عاشق لامیا است اما نمی‌خواهد سطح اجتماعی پایین او به شهرتش لطمه بزند و همیشه لامیا را از خود دور می‌کند. سرانجام کنعان با جاویدان ازدواج می کند. او دختر یک خانواده ثروتمند و تاجر است.

 

 

لیلا که با جمیل ازدواج کرده بود می‌میرد و جمیل عاشق لامیا می‌شود. کنعان پنهانی از لامیا صاحب یک دختر می‌شود و در پایان جمیل با لامیا ازدواج می‌کند و کنعان از شدت عشق خودکشی می‌کند.

 


بازیگران سریال از بوسه تا عشق


بازیگران اصلی این سریال عبارتند از : 
آصلی تاندوغان(لامیا سونمز)، بوراک حکی (حسین کنعان گون)، اوزگه اوزدر (جاویدان) ،اییت اوزشنر    (جمیل پاشازاده)، فادیک سوین آتاسوی (لیلا پاشازاده)

 

کنعان و لامیا در سریال از بوسه تا عشق
سریال از بوسه تا عشق چند قسمت است 


سریال از بوسه تا عشق در دو فصل ساخته شده و 75 قسمت است . این سریال را شو تی وی ترکیه پخش می کند و هر قسمت آن 90 دقیقه است. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.