2023/03/21
۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
سریال سقف های شیشه ای چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سقف های شیشه ای چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سقف های شیشه ای چند قسمت است و داستان آن درباره چیست و چه کسانی در آن بازی می کنند؟ همه چیز درباره سقف های شیشه ای را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال سقف های شیشه ای سریالی ترکیه ای است که با تمی عاشقانه به موانعی که زنان برای رسیدن به خواسته هایشان دارند ، اشاره می کند. 

 


خلاصه داستان سریال سقف شیشه ای 


اصطلاح سقف های شیشه ای برای زن ها به کار میرود؛ به این معنا که یک مانعی همیشه وجود دارد که نمیگذارد زن ها به جایگاهی که میخواهند برسند. در تیزر سریال سقف شیشه ای  مردِ به راحتی با آسانسور بالا میرود که منظور از این سکانس، این است که مردها به هر چیزی که میخواهند به راحتی به آن میرسند (نسبت به زن ها) و زنِ به سختی از پله ها بالا میرود و تو راه هم بعضی مردها واسه رسیدن به مقصدش راهش رو سد میکنند، بخاطر همین زن مجبور میشود آنها را کنار  بزند و در آخر هم به همان جایگاهی که مردِ رسیده میرسد اما مسیرش برای  رسیدن به آن مقصد سخت تراست.

سریال سقف های شیشه ای چند قسمت است


این سریال داستان عاشقانه ای هم دارد که در آن دختری جوان و سخت کوش که تنها زندگی می کند با مردی 40 ساله که زندگی متوسطی دارد آشنا می شود و داستان سریال از این نقطه کلید میخورد. 

 


بازیگران سریال سقف های شیشه ای 


بنسو سورال در نقش لیلا ، کوبلای آکا در نقش جم ، هاتیجه آسلان در نقش ثریا ، اوتکو آتش در نقش اسکندر و... بازی می کنند. 

سریال سقف های شیشه ای


سریال سقف شیشه ای چند قسمت است 


از اینکه سریال سقف شیشه ای چند قسمت است و در چند فصل ساخته شده اطلاعاتی در دست نیست و شبکه شو تی وی ترکیه نیز اطلاعاتی در اینباره منتشر نکرده است.

 


سریال سقف های شیشه ای از کدام شبکه پخش می شود


سریال سقف های شیشه ای از شبکه شو تی وی ترکیه پخش می شود و روزهای چهارشنبه هر شب قسمت جدید آن پخش می شود. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.