2023/03/21
۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
تیتراژ سریال دلدادگان + خلاصه داستان و بازیگران

تیتراژ سریال دلدادگان + خلاصه داستان و بازیگران

سریال دلدادگان عاشقانه ای است در سه فصل. تیتراژ این سریال را اینجا بشنوید.

جامعه پویا - سریال دلدادگان سریال عاشقانه ای است که منوچهر هادی آن را کارگردانی کرده است. 

سریال دلدادگان

خلاصه داستان سریال دلدادگان 

ساخت این سریال در تابستان ۱۳۹۶ انجام شد و قرار بود این سریال پس از تولید از شبکه پنج پخش شود اما بعد از مدتی این تصمیم تغییر کرد و پخش سریال را شبکه سه به عهده گرفت.

این سریال داستان زندگی یک دختر جاه‌طلب و پر از آرزوهای دور و دراز به نام فرزانه (لیندا کیانی) است که ابتدا عاشق یک جوان ساده و جاهل مسلک بنام مالک (آرش مجیدی) می‌شود. در ادامه داستان، مالک به‌طور اتفاقی با یک گروه انقلابی آشنا می‌شود و با آن‌ها همکاری می‌کند. در همین زمان جوان دیگری به نام نادر (حمید گودرزی) که ظاهراً صاحب یک شیرینی‌فروشی است اما در اصل یک عنصر امنیتی و وابسته به ساواک است وارد این محل می‌شود و به فرزانه دل می‌بندد. نادر برای به دست آوردن فرزانه، مالک را لو می‌دهد و او پس از دستگیری به سیستان تبعید می‌شود. فرزانه که از بازگشت مالک ناامید است برای ارضای جاه‌طلبی‌های خود از مالک دست می‌کشد و به عشق نادر جواب مثبت می‌دهد و با او ازدواج می‌کند. از طرف دیگر مرضیه (سمیرا حسن‌پور) دوست فرزانه که در ابتدا از شخصیت مالک خوشش نمی‌آید و از فرزانه می خواهد با او ازدواج نکند، بعد از اینکه متوجه انقلابی بودن او می‌شود، کم‌کم به او علاقه‌مند شده و با او ازدواج می‌کند. کینه اولیه فرزانه از مرضیه از همین‌جا شکل می‌گیرد که یکی از پایه‌های اصلی روند قصه در سریال است. نادر هم که بعد از انقلاب سعی دارد با زرنگی خود را انقلابی جا بزند موفق نمی‌شود و سوابق امنیتی و قاچاق او توسط دوستان سپاهی مالک برملا می‌شود. شبی که قرار است نادر دستگیر شود مالک به خانه او می رود تا کمک کند که این دستگیری بی سر و صدا انجام شود تا آبروی نادر و خانواده حفظ شود. اما نادر خانه خود را آتش می زند تا به همراه خانواده اش بگریزد اما فقط موفق به نجات همسرش می شود. در آن شب، خواهر و شوهر خواهر فرزانه (برادر نادر) نیز در خانه آنها بودند و آتش می گیرند و بقیه فکر می کنند که نادر و فرزانه از بین رفتند. نادر حین فرار به زندان می رود و کشته می شود.فرزانه کینه مرگ فرزند و همسرش را از مالک به دل می گیرد. عنایت دوست نادر به کمک فرزانه می آید و سراغ پول و طلاهای نادر می روند و ثروت زیادی به دست می آورند. مالک و مرضیه به تازگی صاحب فرزندی به نام بهار شده اند و فرزانه که به خیال بقیه کشته شده است و نام جدید خود را افسانه گذاشته است برای انتقام فرزند آنها را می دزدد و نامش را ارغوان می گذارد در حالی که مالک و مرضیه هیچ تقصیری نداشتند. مالک و مرضیه فرزند فرزانه سهیل را از آتش سوزی نجات داده اند و به فرزندی قبولش کرده اند و نامش را امیر گذاشته اند. اما انتقام گیری فرزانه که از زنده ماندن پسرش بی خبر است هنوز تمام نشده است و در فصل های ۱ و ۳ ادامه دارد.

 

سریال دلدادگان

سریال دلدادگان چند قسمت است 

 

سریال دلدادگان در سه فصل تهیه شد و 60 قسمت است. 

 

بازیگران سریال دلدادگان 


بازیگران    شاهرخ استخری
سامان صفاری
ارسلان اصلانی
سانیا سالاری
حمید گودرزی
آرش مجیدی
سمیرا حسن پور
مسعود رایگان
پانته‌آ بهرام
اصغر محبی
مهرانه مهین‌ترابی
افسانه ناصری
مهدی صبایی
سیروس همتی
لیندا کیانی
ملیکا شریفی نیا
رؤیا میر علمی
پویا کرمی
علی سخنگو
سارا نجفی
بهشاد شریفیان
افسانه چهره آزاد
پویا امینی
مجید پتکی
علیرضا استادی
سجاد قراگزلو
مهناز خوش خو
مجید صیادی
فرید قبادی

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.