2022/08/17
۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد
آخر سریال عشق سیاه و سفید چه می شود + خلاصه داستان و بازیگران

آخر سریال عشق سیاه و سفید چه می شود + خلاصه داستان و بازیگران

سریال عشق سیاه و سفید سریالی است در ژانر عاشقانه و اکشن که عشق یک مرد خلافکار به یک خانم پزشک را نشان می دهد. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال عشق سیاه و سفید سریالی است عاشقانه و اکشن که یک عشق غیر ممکن و کشش های یک رابطه پر از هیجان را نشان می دهد. 

 


خلاصه داستان سریال عشق سیاه و سفید

سریال عشق سیاه و سفید مانند اکثر مجموعه‌های موفق ترکیه ای  داستانش را با یک موقعیت جذاب و درگیرکننده آغاز می‌کند و بعد از معرفی شخصیت‌های اصلی و مسیر درام، موتور قصه را روشن می‌کند؛ موتوری که به این زودی‌ها از حرکت بازنمی‌ایستد. قصه با این فرض دراماتیک شکل گرفته: چه می‌شود اگر دو کاراکتر کاملاً متضاد، یک پزشک که کارش نجات انسان‌هاست و قاتلی که زندگی‌اش را با کشتن می‌گذراند، در شرایطی قرار بگیرند که عاشق همدیگر شوند؟

 

یک طرف این قصه، دختر پزشکی را داریم که زندگی‌اش را با مهربانی وقف بیماران و نجات و درمان آن‌ها کرده است و می‌تواند تجسم معصومیت زنانه باشد. طرف مقابل، آدمکش خشنی که با ورود به کار خلاف و جنایت چاره‌ای نداشته جز این‌که وجدانش را کنار بگذارد. مرد قاتل در جریان یک مأموریت دچار مشکل می‌شود و یکی از همراهانش در درگیری آسیب می‌بیند و حالش وخیم می‌شود. قاتل برای کمک به یک پزشک نیاز دارد که برحسب اتفاق دختر داستان سر راه او قرار می‌گیرد و بدون آن‌که بداند ماجرا از چه قرار است برای نجات فرد مضروب راهی می‌شود.

سریال عشق سیاه و سفید

بعد از درمان و مداوا، دختر تازه واقعیت ماجرا را می‌فهمد و پی می‌برد که در یک دردسر بزرگ گیر افتاده. با توجه به این‌که چیزهایی را دیده و شنیده که نباید از آن‌ها باخبر می‌شد، از طرف باند خلاف‌کارها حکم مرگ این دختر صادر می‌شود و مسئولیت اجرای آن‌هم به پسر قصه سپرده می‌شود. در لحظه آخر پسر تردید می‌کند و به دختر می‌گوید که تنها یک راه برای نجات وجود دارد؛ این‌که با او ازدواج کند چون اعضای خانواده گنگ از سوی بالادستی‌ها در امان هستند. دختر برای نجات جان خود چاره‌ای جز تسلیم ندارد و این آغازگر رابطه‌ میان آن‌هاست که زندگی هر دو را تحت‌ تأثیر قرار می‌دهد و آنها را به افراد تازه‌ای تبدیل می‌کند.

 


بازیگران سریال عشق سیاه و سفید


سریال ترکی «عشق سیاه و سفید» با نقش‌آفرینی ستارگان محبوبی چون ابراهیم چلیک کل، بیرجه آکالای، محمد اوزونر، آرزو گمزه کیلینچ، اجه دیزدر، دنیز چلیل اوغلو در آن بازی می کنند. 

 


سریال عشق سیاه و سفید چند قسمت است 


این سریال 50 قسمت یک ساعته است که به فارسی هم دوبله شده است.

 


آخر سریال عشق سیاه و سفید چه می شود 


در آخرین این سریال مانند همه سریالهای ترکیه ای عشق برنده شده و سفیدی بر سیاه و خیر بر شر پیروز می شود. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.