2023/10/02
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
بازیگران سریال ارتش بزرگ  یا سریال grand army  چه کسانی هستند  + خلاصه داستان

بازیگران سریال ارتش بزرگ یا سریال grand army چه کسانی هستند + خلاصه داستان

بازیگران سریال ارتش بزرگ چند قسمت است ؟ خلاصه داستان و تعداد قسمت‌ها را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال ارتش بزرگ سریالی است در ژانر نوجوان که موضوع هولناکی را از قرنطینه در دبیرستان روایت می‌کند. این سریال آمریکایی است. 

سریال ارتش بزرگ


خلاصه داستان سریال ارتش بزرگ


سریال ارتش بزرگ Grand Army در اوایل سال ۲۰۲۰ و در بروکلین نیویورک با آهنگی از کاردی بی. شروع می‌شود، وضعیت اضطراری در تمام شهر برقرار شده است و حجم انبوه نوتیفیکیشن‌ها به گوشی‌های تلفن همراه دانش‌آموزان دبیرستان ارتش بزرگ هجوم می‌برد. تنها دقایقی پس از شروع شو، بخش دانش‌آموزی به خاطر یک حمله‌ی بمب‌گذاری که در انجمن رخ داده است قرنطینه می‌شود. دانش‌آموزان که در هیاهوی آمیخته با ترس و هیجان به سر می‌برند، در راه‌پله‌ها و کف کلاس‌ها در کنار یکدیگر جمع می‌شوند و منتظر می‌مانند تا اوضاع آرام شود و هرج و مرج پایان یابد. در دهه‌ی نود میلادی درام نوجوانانه‌ی به اصطلاح زندگی من به بطن ماجراهایی که در دبیرستان‌ها تجربه می‌شود پرداخت. اخیرا سریال سرخوشی Euphoria کانون توجهات را به نسل زی معطوف کرد، نسل انسان‌های روشن‌فکری که بیش از نسل‌های گذشته‌ی خود شاهد چیزهای مختلف هستند و همه چیز را سریع‌تر از آن‌چه که در تصور نسل‌های قبلی می‌گنجید، کشف می‌کنند. سریال ارتش بزرگ Grand Army که بر اساس Slut: The Play از کیتی کاپیلو توسط خود او ساخته شده است، در زمره‌ی پروژه‌های معدودی قرار می‌گیرد که دید واقع‌گرایانه و اصیلی از دنیای نوجوانی و پستی و بلندی‌های احساسی دوران دبیرستان به ما می‌دهد بی آن‌که افراد جوان خود را در معرض آسیب قرار دهد و یا پشت زرق و برق داستان‌های هالیوودی پنهان شود.

سریال ارتش بزرگ چند قسمت است


بازیگران سریال ارتش بزرگ


امالیا یو ، اودیسا آ زی ، اودلی جین ، برایان آلتموس ، امیرباجریا ، تلونیوس سرل ، آنتونی ایپولیتو ، مالک جانسون ، کیرا گریوز  ، یدنی میر ، آگست بلانکو ، اشلی گانگر ، جیدن جردن ، کریستال  نلسون ، ماسلا آولینا ، بریتنی آدبامولا ،دوید یاکونا ، نایا اورتیز ، اوا پرستون ، لولا بلمکم ، زاک کارا ، کول بولاک ،دیانا اینتربارتولو ، مایکا سوئیس ، الکساندرا کاستیلو ، اوسیاس رید ، تیفنی آلیسیا تانگ ، یاگیم سماجوست ، مایکل براون ، جفری پونست ، کیتی گریفین ، جیسون وینبرگ ، راون داودا ، راد ویلسون
از جمله بازیگران سریال ارتش بزرگ هستند. 

 


سریال ارتش بزرگ چند قسمت است


سریال ارتش بزرگ در فصل اول در 9 قسمت 46 دقیقه تهیه شده است. 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.