2023/09/23
۱۴۰۲ شنبه ۱ مهر
بازیگران سریال در کنار پروانه ها + خلاصه داستان

بازیگران سریال در کنار پروانه ها + خلاصه داستان

بازیگران سریال در کنار پروانه ها چه کسانی هستند و سریال در کنار پروانه ها چند قسمت است. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال در کنار پروانه ها یک ملودرام مذهبی است که قرار است محرم پخش شود درباره جوانی است مایوس که به دنبال زندگی می گردد. 

 

پروانه معصومی در سریال در کنار پروانه ها
خلاصه داستان سریال در کنار پروانه ها 


سریال در کنار پروانه‌ها درامی خانوادگی با پس زمینه مذهبی است که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می‌شود. این سریال درباره جوانی به نام رهی است که به دلیل مشکلات متعددی که برای خود و خانواده‌اش به وجود خواهد آمد، احساس می‌کند مورد غضب و قهر خداوند قرار گرفته، اما حادثه‌ای پیش می‌آید که زندگی اش را دستخوش تغییراتی قرار می‌دهد و باعث می‌شود که او به این مهم که خداوند او را مورد عنایت خود قرار داده است پی ببرد.

 

در خلاصه داستان سریال درکنار پروانه‌ها آمده است که مشکلات پی در پی در زندگی از «رهی» که از بیماری حاد قلبی در رنج است، جوانی ناامید ساخته است. او برای نجات تنها دلخوشی‌اش که خواهرش است طعمه نقشه‌ای می‌شود. 

 

بیتا سحر خیز بازیگر سریال در کنار پروانه ها
بازیگران سریال در کنار پروانه ها 


پروانه معصومی، برزو ارجمند، سامرند معروفی، بیتا سحرخیز، محمود جعفری، نگار عابدی، شهین تسلیمی، نسرین بابایی، وحید رحیمیان، الناز اسماعیلی و مجید پتکی، از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال بازی کرده اند. 

نسرین بابایی در سریال در کنار پروانه ها


کمدین خندوانه در سریال در کنار پروانه ها


تهیه کننده سریال درکنار پروانه‌ها با بیان اینکه وحید رحیمیان، کمدین «خندوانه» و سامرند معروفی بازیگر نقش اصلی داستان است، گفت: «سامرند معروفی بازیگر اصلی سریال است. وحید رحیمیان که قبل‌تر در خندوانه حضور داشت نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی کار است؛ آن فضای طنزگونه‌اش را دارد و نقش دوست قهرمان داستان ما را بازی می‌کند.»

 


سریال در کنار پروانه ها چند قسمت است 


سریال در کنار پروانه ها برای ایام محرم آماده می شود و سریالی 30 قسمتی است و هر قسمت حدودا 40 دقیقه است. 
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.