2022/08/17
۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد
سریال 50 states of fright چند قسمت + خلاصه داستان و بازیگران

سریال 50 states of fright چند قسمت + خلاصه داستان و بازیگران

سریال ۵۰ States of Fright سریالی است آمریکایی در ژانر وحشت . جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال ۵۰ States of Fright سریال آمریکایی در ژانر وحشت است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. این سریال اکشن و با ریتم بالاست. 


«50 ایالت وحشت» یا 50 ایالت ترس سریالی آمریکایی در ژانر وحشت است که در سال 2020 به کارگردانی اَلِهندرو بروخس و برایان نتو ساخته شد. این سریال بر اساس افسانه های شهری نقاط مختلف ایالات متحده ساخته شده و بینندگان را به عمیق ترین لایه از ترس و وحشت فرو می برد.

سریال 50 ایالت وحشت


خلاصه داستان سریال ۵۰ States of Fright 

 این مجموعه به بررسی داستان هایی که بر اساس افسانه های محلی نقاط مختلف ایالات متحده ساخته شده اند، پرداخته و از مسائل وحشتناکی که خود را در زیر پوسته ی این داستان ها پنهان کرده اند پرده برداری می کند.

 


بازیگران سریال ۵۰ States of Fright 


بازیگران این سریال عبارتند از : راشل بروسنهان ، اسا باترفیلد ، دنی جورجیا ، کارن آلن ، تراویس فیمیل ، گریسون هلت ازجمله بازیگران این سریال هستند. 

 

سریال 50 ایالت وحشت چند قسمت است


سریال ۵۰ States of Fright چند قسمت است 


این سریال در دو فصل تهیه شده و 24 قسمت است . سریال ۵۰ States of Fright در آی ام دی بی از 10نمره 8/7 کسب کرده است که نمره خوبی محسوب می شود. 


 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.