2022/08/17
۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد
سریال پادشاه ابدی چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال پادشاه ابدی چند قسمت است + خلاصه داستان و بازیگران

سریال پادشاه ابدی سریالی در دو دنیای موازی و بسیار جذاب و عاشقانه است. همه چیز درباره سریال پادشاه ابدی را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -سریال پادشاه ابدی سریالی کره ای در ژانر عاشقانه و خانوادگی است که ستارگان سینمای کره در آن نقش آفرینی کرده اند. 

 


خلاصه داستان سریال پادشاه ابدی


سریال پادشاه  دربارهٔ دو جهان و دو دنیای موازی است. یکی متعلق به جمهوری کره است ولی جهان دیگر متعلق به پادشاهی کره است ( یعنی در زمان حال در یک جهان موازی به جای جمهوری ، امپراتوری کره وجود دارد) لی لیم که برادر پادشاه است پدر لی گون که شاه مشروع پادشاهای کره است را می کشد.او می خواد فلوتی را به دست آورد که با او می تواند به ابدیت برسد . لی گون (لی مین هو) با شنیدن صدای فلوت هوشیار می شود و می بیند که لی لیم پدرش را به قتل رسانده .


 او با شمشیر چهار ببر می خواهد به لی لیم صدمه بزند اما فلوت را به دو قسمت تقسیم می کند و یکی از قسمت ها را در دست خود پنهان می کند. لی لیم زمانی که می خواهد لی گون را هم به قتل برساند یک نفر مانع اینکار می شود. لی گون با اینکه بچه بوده  تمام اتفاقات را در ذهنش ثبت می کند. 

سریال پادشاه ابدی
عموی لی گون که حالا در دنیای خودش به عنوان یک خائن و قاتل امپراتور شناخته شده به جنگل بامبو فرار می کند و به طور اتفاقی دروازه بین دو جهان موازی را پیدا و به آنجا فرار می کند. ۲۴ سال بعد لی گون آن دریچه مخفی را پیدا می کند و وارد آنجا می شود . لی گون در دنیای جمهوری کره عاشق دختری به نام جانگ ته یول ( کیم گواون ) می شود . ته یول ستوان اداره پلیس است و حرف او را باور نمی‌کند . بنابراین لی گون او را به دنیای خودش می برد اما ته یول از لی گون می خواهد به جمهوری کره برگردد.


 لی گون می فهمد که لیم زنده است و دو دنیا را بهم ریخته .و لی لیم متوجه علاقه لی گون به ته یول میشود و میخواهد که لونا را ( کسی که هم قیافه ته یول است اما در پادشاهی کره به عنوان یک مجرم زندگی میکند ) به جای ته یول به جمهوری کره ببرد و ته یول را بکشد . لیم لونا را به جمهوری کره میفرستد و ته یول را می دزدد . ته یول وقتی به هوش می اید از دست افراد لیم فرار می کند و می فهمد انجا پادشاهی کره است . لی گون اتفاقی متوجه می شود عشقش در دنیای او است و خطر جانش را تهدید میکند . لی گون با گارد سلطنتی او را نجات میدهد و ملکه دنیای خودش معرفی می کند . لی گون به تائه یول می گوید می خواهد به سال به قتل رسیدن پدرش برود و دنیا را عوض کند و نگذارد که لیم نصف دیگر فلوت را ببرد . او همین کار را می کند و می داند با انجام این کار ته یول تمام خاطرات لی گون را فراموش می کند . وقتی لی گون به زمان مرگ پدرش میرود لیم را می کشد و فلوت کامل را بدست می اورد . وقتی بر می گردد دوسال به دنبال ته یول می گردد و او را می بیند در حالی که ته یول او را کامل به یاد دارد. ته یول و لی گون تا ابد مال یکدیگر می شوند اما در نیای موازی .......

 


بازیگران سریال پادشاه ابدی
    
لی مین هو
کیم گو-اون
وو دو هوان
کیم کیونگ نام
جونگ ایون چه
لی جونگ جین از جمله بازیگران این سریال هستند. 

 

بازیگران سریال پادشاه ابدی
سریال پادشاه ابدی چند قسمت است 


سریال پادشاه ابدی در 16 قسمت طراحی و ساخته شده است. این سریال در هر قسمت 70 دقیقه است. این سریال به فارسی هم ترجمه شده است. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.