2022/09/26
۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
جزئیات جدید از سریال جاسوسی سرجوخه + بازیگران

جزئیات جدید از سریال جاسوسی سرجوخه + بازیگران

بازیگران سریال سرجوخه و سایر اطلاعات درباره این سریال را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال جاسوسی امنیتی سرجوخه که قرار است از تلویزیون پخش شود مراحل تولید را پشت سر می گذارد.برخی از بازیگران این سریال را قبلا در سریال خانه امن و چند سریال امنیتی دیگر نیز دیده ایم. 

 


آرش زینال خیری مدیر تولید سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری درباره آخرین وضعیت این مجموعه تلویزیونی گفت: درحال حاضر تصویربرداری ۷۰ درصد کار انجام شده و قربان نجفی به تازگی مقابل دوربین رفته است. گروه روزانه ۱۴ ساعت سر صحنه فیلمبرداری هستند تا بتوانیم بخش‌های باقی‌مانده کار را ضبط و تقریبا تا ۲ ماه دیگر فیلمبرداری سریال را تمام کنیم.

سریال سرجوخه


البته بخشی از سکانس‌هایی که قرار است در خارج از کشور فیلمبرداری شود باقی‌مانده‌اند که به دلیل شرایط کرونایی که وجود دارد بعضی از کشورها سخت اجازه ورود و ویزا می‌دهند به همین علت کمی درگیر رایزنی‌های لازم برای حل شدن این شکل مسایل هستیم چراکه برای ضبط سکانس‌های هرکدام از کشورهای مورد نظرمان حداقل باید یک هفته در آن کشور اقامت داشته باشیم که این اتفاق اگر با برنامه‌ریزی و پیش نرود ممکن است در روند طولانی قرار بگیرد و همراه با مشکلاتی هم می‌شود.
تا این لحظه یک بار به دبی سفر کرده‌ایم و سکانس‌هایی را مقابل دوربین بردیم. الان هم قرار است به کشورهای ترکیه، گرجستان و احتمالا دوباره دبی برای ضبط بخش‌هایی از سریال سفر کنیم.

 


بازیگران سریال سرجوخه 


به گفته خیری، افسانه کمالی، قربان نجفی، نیلوفر شهیدی، علی اوسیوند، نیلوفر کوخانی، نازنین کیوانی، عبدالرضا نصاری، هژیرسام احمدی، پیام احمدی‌نیا، مریم وحید زاده، پارسیا شکوری و استیو لانا بازیگر اوکراینی و چند بازیگر خارجی دیگر در این سریال تقریبا ۳۰ قسمتی حضور دارند.
پیش از این نام حمیدرضا محمدی به عنوان بازیگر نقش اصلی سریال و سامان صفاری و آرش آصفی به عنوان بازیگران سریال «سرجوخه» اعلام شده بود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.