2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
جزئیاتی جدید از رویارویی نوید محمدزاده و شهاب حسینی در هم رفیق

جزئیاتی جدید از رویارویی نوید محمدزاده و شهاب حسینی در هم رفیق

شهاب حسینی با برنامه هم رفیق دوباره به دنیای اجرا برگشته است. جزئیات را بخوانید.

جامعه پویا -بازگشت دوباره شهاب حسینی به اجرا،یعنی جایی که روز اول کار سینما و تلویزیون را از آن آغاز کرد شور زیادی را میان هوادارن شهاب حسینی ایجاد کرده است. 

هفته اول آبان یعنی حدود 14 روز دیگر برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت منتشر می شود. این برنامه همانطور که پیش تر نوشتیم بازگشت شهاب حسینی به عرصه اجرا است. نوید محمدزاده یکی از مهمان های همرفیق است و تا این جا برگ برنده این برنامه است ستاره‌ایی که معمولا تن به گفت و گو نمی دهد و قرار است در این برنامه مهمان شهاب حسینی باشد.

 

 هفت صبح نوشت: در همرفیق هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حاضر می شود و بخش اصلی گفت و گو درباره رفاقت و راه و رسم آن است. نکته دیگر این که سازندگان همرفیق بنا ندارند با مهمان وارد چالش و مچ گیری شوند بلکه برنامه به نوعی پاسداشت آنهاست.

 

برنامه همرفیق مثل شوهای اینترنتی، موسیقی زنده هم دارد که در استودیو اجرا می شود. امیر توسلی سرپرستی گروه موسیقی این برنامه را برعهده دارد.همچنین برنامه تماشاچی دارد و با حفظ پروتکل های بهداشتی شهاب حسینی را همراهی می کنند.

 

تاکنون چند قسمت از این برنامه ضبط شده و مجوز هم دریافت کرده است. قسمت اول همرفیق هفته اول آبان توزیع خواهد شد و به احتمال فراوان دوشنبه های هر هفته در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. زمان اختصاص داده شده به همرفیق یک ساعت است اما بسته به مهمان و سوژه احتمال دارد زمان برخی قسمت ها بیش از یک ساعت شود.

 

«همرفیق» فقط توسط سامانه نماوا منتشر می شود. این پلت فرم در کنار برنامه شهاب حسینی ، بزودی سریال قورباغه هومن سیدی را هم بارگذاری خواهد کرد. این برنامه و سریال از جمله نشانه های قدرت نمایی نماوا هستند. باید دید برنامه همرفیق با چه کیفیتی بدست مخاطب خواهد رسید و آیا آن قدر قدرت دارد که شهاب حسینی و نماوا را یکه تاز وی او دی ها کنند یا خیر؟
.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.