2024/04/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۰ فروردين
جزئیاتی از قتل مادر وفرزند به دست جنایتکار جوان

جزئیاتی از قتل مادر وفرزند به دست جنایتکار جوان

مردی که با همدستی دوستش سه نفر را به قتل رسانده بود بازداشت شد. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -پسری جوان که در جنایتی هولناک سه نفر را به کام مرگ کشانده است، در جریان تحقیقات گسترده پلیسی بعد از 10 ساعت فرار شناسایی و دستگیر شد.

 

این جنایت شامگاه چهارشنبه هفته گذشته در شهر مجومرد اشکذر استان یزد به وقوع پیوست. کارآگاهان جنایی بعد از اینکه مطلع شدند اجساد زنی میان‌سال و پسری نوجوان در خانه‌شان پیدا شده است، به آنجا رفتند و در همان نگاه اول فهمیدند این دو نفر قربانی یک قتل فجیع شده‌اند و قاتل یا قاتلان افرادی آشنا هستند که به‌راحتی وارد خانه این مادر و فرزند شده و توانسته‌اند نقشه خود را به اجرا درآورند. عاملان این جنایت از چنین قتلی انگیزه سرقت‌ یا هدف مالی دیگر نداشتند و بیشتر به‌ نظر می‌رسید راز اصلی در یک اختلاف و خصومت نهفته است.

 

اجساد زن 42‌ساله و فرزند 14‌ساله‌اش به پزشکی قانونی منتقل شد تا متخصصان با انجام آزمایش‌های دقیق چگونگی مرگ آنها را مشخص کنند. در‌حالی‌که بررسی‌ها درباره این پرونده در مرحله ابتدایی قرار داشت، خبر تازه‌ای به پلیس رسید و این‌‌بار‌ کارآگاهان راهی منطقه‌ای بیابانی در خارج از شهر شدند تا درباره قتلی دیگر تحقیق کنند. این مقتول نیز به‌طرز فجیعی به کام مرگ کشانده شده و سپس عامل یا عاملان جنایت جنازه او را به آتش کشیده بودند. نحوه این قتل نیز نشان می‌داد هدف اصلی خصومت و اختلاف شخصی بوده است.

 

در همان بررسی‌های مقدماتی مشخص شد قتل این فرد با کشته‌شدن مادر و فرزند در خانه‌شان مرتبط است و یک نفر پشت‌پرده همه این جنایت‌ها ایستاده است، اما آن شخص که بود؟ پلیس برای پی‌بردن به جواب این سؤال تمامی سرنخ‌های موجود را دنبال کرد تا اینکه بالاخره به پسر بزرگ خانواده رسید.

 

این جوان با خانواده خود اختلاف داشت و از زمان کشته‌شدن آنها ناپدید شده بود. این‌گونه بود که پسر جوان تحت تعقیب قرار گرفت. این جوان فراری در کمتر از 10 ساعت شناسایی و دستگیر شد. از طرفی، هم‌زمان با بازداشت این متهم دستبند پلیس بر دستان یکی از دوستان نزدیک او نیز گره خورد و مشخص شد این فرد نیز با قاتل اصلی همکاری داشته است.

 

دو متهم 16 و 21 ساله وقتی تحت بازجویی قرار گرفتند به این کشتار اقرار کردند. متهم اصلی گفت به‌دلیل اختلافات خانوادگی تصمیم گرفت این جنایت را انجام بدهد. او و همدستش در‌حال‌حاضر در بازداشت به‌‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها برای افشای جزئیات بیشتر و زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.