2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
ناگفته های امیر غفارمنش درباره چشم نابینایش و پوپک گلدره

ناگفته های امیر غفارمنش درباره چشم نابینایش و پوپک گلدره

امیرغفارمنش در مصاحبه ای رازهای از زندگی اش را افشا کرد. اینجا را بخوانید

جامعه پویا -امیرغفار منش بازیگر و همسر سابق مرحوم پوپک گلدره بعد از سالها راز بزرگ زندگی اش را فاش کرد او توضیح داد که یک چشم او نابیناست. 

امیر غفارمنش بازیگر تلویزیون و سینما در برنامه‌‌ «احوالپرسی» شبکه دو سیما درباره مانع بزرگی که سر راه بازیگری‌اش وجود داشت، صحبت کرد. غفارمنش عنوان کرد که چشم چپ او به شکل مادرزادی بینایی ندارد و پدرش، غفار غفارمنش که اتفاقا از فیلمسازان آزاد سینماست او را از ورود به این عرصه نهی کرده بود.

 

امیرغفارمنش و پوپک گلدره

با وجود مخالفت پدرم، بازیگری را شروع کردم اما تا هفت سال، پدرم به تماشای تئاترهای من نیامد، تا اینکه یکی از استادانم پدرم را اتفاقی در خیابان می‌بیند و بابت رشد من در بازیگری به او تبریک می‌گوید. اینگونه شد که پدرم برای رفع کنجکاوی به تماشای نمایشم آمد و بعد فهمید که من هم می‌توانم با وجود مشکلی که در بینایی دارم، موفق باشم.

 

 

امیرغفارمنش این حقیقت از زندگی خود را بهانه‌ای قرار داد تا به متقاضیان جوان ورود به عرصه بازیگری یادآور شود که اگر عشق به کار وجود داشته باشد، هیچ مانعی نمی‌تواند بر سر راه موفقیت قرار بگیرد.

این بازیگر در بخش دیگری از برنامه درباره همسر سابق خود زنده‌یاد پوپک گلدره عنوان کرد: او اولین شاگرد خصوصی من در بازیگری بود و باید بگویم استعداد بزرگی بود که متاسفانه مجال بیشتری برای شکوفایی پیدا نکرد. پوپک گلدره بازیگری که با سریال نرگس بسیار مطرح شد هنگام فیلمبرداری این سریال در جاده شمال در سال 84  براثر تصادف به کما رفت و در نهایت جان خود را از دست داد. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.