2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
خواهر و برادر تهرانی چطور دختران فراری را شکنجه می کردند

خواهر و برادر تهرانی چطور دختران فراری را شکنجه می کردند

جزئیات جدید از پرونده خواهر و برادری که دختران جوان را شکنجه و یکی از آنها را کشته اند را اینجا بخوانید

جامعه پویا -فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیات دستگیری خواهر و برادری که اقدام به اغفال دختران فراری و قتل یکی از آنان کرده بودند، تشریح کرد.

 سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای پنجاه و یکمین مرحله از طرح رعد درباره اظهارات مطرح شده از سوی پلیس پیرامون انتخاب اسامی برای واحدهای صنفی اظهار کرد: آنچه که پلیس با آن مخالف است اسامی لاتین و غیر مأنوس است که این موضوع نیز برابر بخشنامه‌ها و مقررات کشور است. هیچ ممنوعیتی پیرامون استفاده از اسامی محلی، قومیت‌ها و ... وجود ندارد و اتفاقا از نظر ما اقوام و قومیت‌ها قابل احترام و قابل توجه بوده و باید مورد توجه قرار بگیرند.

 

 

رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون جنایتی هولناک در محدوده مرکزی تهران که دو شب گذشته کشف شد، گفت: این موضوع از سوی ماموران کلانتری ابوسعید کشف شده و رسیدگی به آن همچنان از سوی پلیس آگاهی در حال انجام است. آنچه که تا کنون به دست آمده این است که خواهر و برادری با اغفال دختران جوان آنان را به خانه خود کشانده و مورد سرقت، آزار و اذیت و تعرض قرار می‌دادند.

 

 

رحیمی افزود: رسیدگی به این موضوع در پی ظن ماموران به این افراد آغاز شده و با حضور در محل پرده از جنایتی هولناک کنار رفته و مشخص شد که این افراد مدتی قبل دختری جوان را به قتل رسانده و جسدش را در همان خانه نگهداری می‌کردند. همچنین در بازرسی از این خانه دخترخانمی جوان که شرایط مناسبی نداشت و در کمد حبس شده بود نیز پیدا شد.

رحیمی با بیان اینکه به نظر می‌رسد ممکن است این افراد مرتکب جرایم دیگری نیز شده باشند نیز گفت: به همین دلیل این پرونده از پلیس پیشگیری به پلیس آگاهی رفته و در حال بررسی است.

 

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال وقوع قتل زنجیره‌ای در این پرونده وجود دارد یا خیر؟ گفت: این احتمال وجود ندارد و منظور از دیگر جرایم احتمال تعرض و سرقت از افراد دیگر است.

رحیمی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت دختران فراری در تهران گفت: نه در مورد موارد فرار بلکه در مجموع در مورد موارد مفقودی از حدود سه ماه گذشته اقدامی را در پلیس تهران آغاز کردیم که افراد مفقود شده که گزارش مفقودی‌شان اعلام شود بلافاصله به پلیس آگاهی معرفی می‌شوند. در پی این اقدام موارد بسیاری از مفقود شدگان شناسایی شدند، چرا که از همان لحظه‌ای که خبر مفقودی اعلام می‌شود اقدامات برای شناسایی و یافتن این فرد نیز آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.