2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
مرگ مشکوک عروسی که از شوهرش کتک خورد

مرگ مشکوک عروسی که از شوهرش کتک خورد

عروس از شوهر عصبانی کتک خورد و جانش را از دست داد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -اظهارات ضد و نقیض مرد جوان در رابطه با مرگ نوعروس، احتمال جنایت از سوی او را پررنگ‌تر کرد.

 


به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، پنجشنبه 23 دی گزارش مرگ مشکوک زن جوانی به بازپرس ساسان غلامی اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های اولیه همسر زن جوان به تیم جنایی گفت: 5 سال قبل با فرانک آشنا شدم و بعد از 4 سال آشنایی باهم عقد کردیم. یک ماهی هم می‌شود که ازدواج و زندگی مشترکمان را شروع کردیم.

 


او ادامه داد: در مدتی که با فرانک دوست بودم چندان متوجه رفتارهای عجیب او نبودم اما از زمانی که ازدواج کردیم تازه متوجه شدم او رفتارهای مشکوکی داشت و من تصور می‌کنم که موضوع مهمی را از من پنهان می‌کرد. سر همین موضوع مدام باهم اختلاف داشتیم و روز حادثه که از دست فرانک به‌شدت عصبانی بودم، او را کتک زده و خانه را ترک کردم. زمانی که به خانه برگشتم فرانک را روی زمین دیدم در حالی که 120 قرص خورده بود.
با توجه به اظهارات ضد و نقیض مرد جوان، احتمال جنایت از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت توسط همسر فرانک مطرح شد. با این احتمال، مرد جوان بازداشت شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.