2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
کودک 9 ساله زیر شکنجه پدر جان داد

کودک 9 ساله زیر شکنجه پدر جان داد

کودک 9 ساله زیر شکنجه های پدر جانش را از دست داد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از دستگیری قاتل کودک 9ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: آسیبهای اجتماعی، اعتیاد و عدم کنترل خشم پدر، این کودک 9 ساله را به کام مرگ کشاند.

 

افشین صالحی نژاد با تاکید بر این مطلب که پرونده مربوط به این قتل به صورت ویژه و خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت، افزود: بامداد دوم اردیبهشت پس از گزارش مرگ مشکوک یک کودک 9 ساله در این شهرستان، بلافاصله بازپرس ویژه قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی و نماینده پزشکی قانونی در محل حاضر شدند و از آنجا که بررسی اولیه بازپرس و ادله موجود بیانگر و وقوع بزه قتل بود، فورا تحقیقات جنایی آغاز گردید و در بازجویی ها و تحقیقات اولیه مشخص گردید، این کودک توسط پدرش را به قتل رسیده که فورا دستور بازداشت متهم صادر گردید.

جدایی والدین و قتل کودک


این مقام قضایی ادامه داد: با توجه به جدایی والدین طفل و مشکلات ایجاد شده برای فرزندان ونیز عدم کنترل خشم و اعتیاد متهم، وی مقتول را به نحو شدید مورد کتک کاری قرار می دهد وضربات شدید به بدن و سر پسر 9ساله وارد شده که النهایه منجر به مرگ وی می گردد.
وی با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، افزود: تا این مرحله از تحقیقات که توسط بازپرس ویژه قتل انجام شده، مشخص است که شخصی به جز پدر در این جنایت نقشی نداشته است و قاتل نیز در اظهارات خود انگیزه اش را تنبیه اعلام نموده و بیان داشته قصد کشتن او را نداشته است.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.