2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
مرگ جوانی که به خاطر اعتیاد پدر 10 سال در کما بود

مرگ جوانی که به خاطر اعتیاد پدر 10 سال در کما بود

پسری که در پی اعتیاد پدر 10 سال در کما بود در نهایت فوت کرد

جامعه پویا -همسرم از مدت ها قبل به دنبال عیاشی و خوش گذرانی رفت و اکنون که معتاد شده است و اموالی برای فروختن ندارد مرا کتک می زند تا خانه ام را بفروشم و ...


زن 71 ساله که به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی و توهین و فحاشی از همسرش شکایت کرده است با بیان این مطالب به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: 45 سال قبل «قاسم» به خواستگاری ام آمد و با هم ازدواج کردیم. او آن زمان شغل ثابتی نداشت و بیشتر روزها را بیکار بود ولی آرام آرام وارد بازار شد و به فروشندگی انواع کالاها پرداخت. بالاخره اوضاع اقتصادی ما روبه راه شد و صاحب شش فرزند شدیم، با آن که همسرم به صورت تفننی مواد مخدر مصرف می کرد اما من موضوع را جدی نگرفتم تا این که فهمیدم سه تن از پسرانم در کنار پدرشان معتاد شده اند.
 آن زمان این موضوع موجب بروز اختلافات و درگیری در خانواده مان شد که همسرم به ناچار یکی از پسرانم را از خانه بیرون انداخت. مدتی بعد آن فرزندم را بیهوش در خیابان پیدا کردیم و به بیمارستان بردیم اما او به مدت 10 سال در کما ماند و در نهایت نیز فوت کرد.

 

در همین سال ها شوهرم منزل شخصی را هم فروخت و به دنبال عیاشی خود رفت. او در این سال ها همه دارایی هایش را از دست داد ولی من با ارثیه ای که از پدرم رسیده بود منزل کوچکی برای خودم خریدم و دو پسر معتاد دیگرم را نزد خودم بردم. حالا دیگر اوضاع مالی قاسم کاملا به هم ریخته بود و نمی توانست مخارج زندگی را تامین کند. 


کار به جایی رسید که حتی یک بار منزل را ترک کرد و به مکان نامعلومی رفت ولی بعد از یک ماه دوباره بازگشت و کارت بانکی واریز یارانه را از من گرفت تا بتواند هزینه های اعتیادش را تامین کند. اکنون نیز نه تنها هیچ گونه مسئولیتی را در قبال خانواده اش احساس نمی کند بلکه بعد از 45 سال زندگی مشترک به تازگی فهمیده ام که با زن دیگری آشنا شده است و قصد ازدواج با او را دارد به همین دلیل مدام مرا کتک می زند تا وادارم کند خانه ام را بفروشم و پولش را در اختیار او بگذارم تا به خوش گذرانی هایش ادامه بدهد. روز گذشته نیز با همین بهانه به سمت من حمله ور شد و طوری کتکم زد که صورتم زخمی شد. حالا هم به کلانتری آمده ام تا ...
گزارش خراسان حاکی است بررسی های قضایی و کارشناسی این پرونده با دعوت از همسر این زن 71 ساله در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد آغاز شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.