2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
مرگ مرد میانسال بعد از قتل همسر دوم

مرگ مرد میانسال بعد از قتل همسر دوم

مردی بعد از قتل همسر دومش جان خود را از دست داد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -مرد 62 ساله ای که همسر دومش را در حاشیه یکی از خیابان های منطقه الهیه مشهد به قتل رسانده بود، با آن که ساعتی بعد توسط کارآگاهان به مرکز درمانی انتقال یافت اما بر اثر عوارض ناشی از تزریق انسولین و مصرف قرص جان سپرد.


به گزارش اختصاصی خراسان، این حادثه هولناک ظهر پنج شنبه گذشته در منطقه الهیه مشهد هنگامی رخ داد که مرد پژوسواری یک راننده زن را متوقف کرد و با ضربات چاقو به جانش افتاد.این مرد میان سال خشمگین، بی رحمانه تیغه چاقو را بر نقاط مختلف پیکر راننده زن فرود می آورد که شمار آن از 20 ضربه هم گذشت. در همین حال تعدادی از کارگران ساختمانی که در همان نزدیکی مشغول کار بودند با مشاهده این صحنه وحشتناک با چوب و بیلی که در دست داشتند به طرف مرد مهاجم ناشناس هجوم بردند تا او را از این جنایت هولناک بازدارند ولی مرد میان سال سوار بر 206 نوک مدادی شد تا از محل فرار کند. کارگران که ماجرا را این گونه دیدند برای متوقف کردن خودروی او، با لوازمی که در دست داشتند، شیشه خودرو را تخریب کردند اما مرد عصبانی پدال گاز را فشرد و در حالی از صحنه حادثه گریخت که زن جوان پشت فرمان نفس های آخر را می کشید. کارگران و رهگذران بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما امدادگران زمانی به محل رسیدند که زن 40 ساله بر اثر خون ریزی شدید و عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو جان باخته بود.

گزارش خراسان حاکی است : دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل جنایت، بررسی های قضایی در این باره آغاز شد. کارگران ساختمانی که شماره انتظامی خودروی مرد مهاجم را به خاطر سپرده بودند، برای قاضی «محمود عارفی راد» بازگو کردند و بدین ترتیب با دستور قضایی، گروه ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ کارآگاه ولی نجفی تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کردند. بررسی های تخصصی کارآگاهان با ردزنی پلاک خودرو نشان داد مالک پژو نوک مدادی در بولوار وکیل آباد سکونت دارد. طولی نکشید که گروه کارآگاهان وارد یک ساختمان 4 طبقه در خیابان وکیل آباد 68 شدند و بررسی های خود را به طور غیرمحسوس آغاز کردند. رصدهای اطلاعاتی بیانگر آن بود که پژو 206 درون پارکینگ ساختمان قرار دارد و شیشه های آن نیز تخریب شده است. دیگر تردیدی وجود نداشت که قاتل در همین مکان حضور دارد .


یکی از ساکنان ساختمان مذکور به کارآگاهان گفت: خودروی پژو 206 به اهالی طبقه دوم ساختمان تعلق دارد و یکی از فرزندان او نیز در طبقه سوم زندگی می کند بنابراین کارآگاهان بی درنگ خود را به طبقه دوم رساندند اما با در بسته روبه رو شدند. واحد آپارتمانی که محافظ فلزی معروف به «در آکاردئونی» داشت با قفل کتابی بسته شده بود به گونه ای که در این منزل از بیرون قفل شده و کسی داخل آن حضور ندارد به همین دلیل یکی از کارآگاهان به سراغ دختر متهم تحت تعقیب رفت و از او درباره پدرش سوال کرد. او گفت: پدرم بازنشسته نظامی است اما الان باید در منزل خودش باشد چرا که با همسر دوم خود اختلاف دارد. کارآگاهان با شنیدن این جملات دیگر تردیدی نداشتند که فرد تحت تعقیب همان قاتل زن جوان پشت فرمان خودرو است.اما دختر جوان متهم زمانی که به طبقه دوم رسید، از بسته بودن در واحد آپارتمانی خیلی متعجب شد. کارآگاه نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) که احتمال می داد در منزل از داخل قفل شده است، بی درنگ ماجرا را به قاضی «عارفی راد» اطلاع داد و بدین ترتیب با درخواست پلیس، «مرد کلیدساز» وارد محل شد و در حضور کارآگاهان قفل کتابی و در واحد آپارتمانی را گشود.

 

هنگامی که گروه تخصصی پرونده های جنایی وارد پذیرایی شدند ناگهان مرد 62 ساله را بیهوش یافتند که به صورت دمر کف پذیرایی افتاده بود و سرنگ های تزریق انسولین زیادی نیز در کنار وی دیده می شد. در این هنگام سرهنگ مرادی (افسر پرونده) بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و خیلی زود امدادگران اورژانس خود را به بولوار وکیل آباد رساندند.


کارآگاه نجفی که بسیار نگران جان متهم بود، سوار بر خودروی اورژانس شد و این مرد 62 ساله را با تلاش بی وقفه امدادگران به بیمارستان دکتر شریعتی مشهد رساند اما حال وی بسیار وخیم بود تا جایی که روز بعد در مرکز درمانی جان سپرد و بدین ترتیب قاتل بعد از ارتکاب جنایت خودکشی کرد.
به گزارش خراسان، در همین حال بررسی های قضایی توسط بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان داد که مقتول همسر دوم قاتل بوده و با یکدیگر مشکلات شدید خانوادگی داشتند.


آن ها دو روز قبل از وقوع جنایت نیز برای رسیدگی قضایی به پرونده اختلافات خود در جلسه دادگاه حضور یافته بودند اما دامنه این مشکلات در حالی به قتل کشید که اختلاف سنی 22 ساله آن ها نیز به این اختلافات شدت بخشیده بود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.