2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
زن بی خانمان برای زندگی در زندان آدم ربایی کرد

زن بی خانمان برای زندگی در زندان آدم ربایی کرد

زن تنها و بی خانمان برای اینکه بتواند در زندان زندگی کند آدم ربایی کرد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -زنی بی خانمان که برای زندگی در زندان اقدام به آدم ربایی کرده است رنج تنهایی و بی خانمانیش را در دادسرا بازگو کرد. 


به گزارش جوان ، دقایقی مانده به ظهر روز دوشنبه ششم تیرماه، رهگذرانی در نزدیکی خیابان رازی در جنوب تهران صدای کمک‌خواهی پسر خردسالی را شنیدند که مدام فریاد می‌زد «خواهرم را دزدید». اهالی و کاسبان محل دیدند زن جوانی در حالی که چاقویی در دست دارد، دختر خردسالی را کشان‌کشان به طرف کوچه‌ای می‌برد و پسر خردسالی هم تلاش می‌کند جلوی او را بگیرد. سپس رهگذران به کمک دختر و پسر خردسال رفتند و زن جوان را دستگیر کردند و دختر خردسال را نجات و حادثه را به پلیس گزارش دادند.

 


بررسی‌های مأموران نشان داد زن جوان که معتاد به مواد مخدراست، قصد ربودن دختر خردسال را داشته، اما ناکام مانده است. پسر ۱۰ ساله به مأموران گفت: «همراه خواهر هشت ساله‌ام در حال بازی بودیم که این زن دست خواهرم را گرفت و او را کشید و می‌خواست خواهرم را همراه خودش ببرد. من به کمک خواهرم رفتم، اما او چاقویی که همراه داشت، من و خواهرم را تهدید کرد که از مردم کمک خواستم.»
صبح دیروز متهم برای بازجویی به شعبه نهم دادسرای امور جنایی منتقل شد و مقابل قاضی سهرابی به جرم خود اقرار کرد.

 


عاشق بی خانمان


وی گفت: «چندین سال قبل عاشق پسر جوانی شدم و قرار بود با هم ازدواج کنیم، اما خانواده‌اش مخالفت کردند. پس از اینکه شکست عشقی خوردم به مواد مخدر روی آوردم و معتاد شدم. چند سال قبل که پدر و مادرم فوت کردند، من هم بی‌خانمان و اسیر کوچه و بازار شدم. مدتی در خانه دوستانم بودم، اما، چون پولی برای اجاره نداشتم آن‌ها هم مرا از خانه‌شان بیرون کردند. جای خواب نداشتم و خیلی اذیت می‌شدم تا اینکه آن زمان دختر خردسالی را به همین شیوه ربودم تا به زندان بیفتم و همان لحظه هم دستگیر شدم و پس از شش ماه هم از زندان آزاد شدم. دوباره شروع به مصرف مواد کردم و باز هم همان بی‌خانمانی و اسیری و نداشتن جای خواب بود که باعث شد روز حادثه دوباره تصمیم بگیرم به همان شیوه قبلی دختر خردسالی را بربایم و دوباره به زندان بروم تا جا و مکانی برای زندگی داشته باشم.»
همزمان با ادامه تحقیقات، متهم به دستور قاضی راهی زندان شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.