2024/04/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۰ فروردين
نظر احسان علیخانی درباره ساخت فصل چهارم عصرجدید

نظر احسان علیخانی درباره ساخت فصل چهارم عصرجدید

احسان علیخانی درباره فصل چهارم عصرجدید اظهارنظر کرد.

جامعه پویا -احسان علیخانی برنامه ساز و مجری برنامه عصرجدید در پایان فصل سوم این برنامه شرط خود برای ادامه برنامه عصرجدید را گفت. 
برنامه استعدادیابی عصر جدید که در سه فصل برگزار شد و طرفداران زیادی پیدا کرد و استعدادهای زیادی را هم معرفی کرد. با قهرمانی علی نظری طولابی در فصل سوم پایان یافت. 


احسان علیخانی بیان کرد: «عصر جدید» بسیار برای ما خاطره‌انگیز بوده است. دیدن امثال شما عزیزان و بچه‌هایی که در نقاط دور افتاده‌ و محروم هستند، پناهی ندارند و خودشان احساس می‌کنند که درها و مسیر برایشان بن‌بست است به ویژه وقتی این مسیر برایشان باز می‌شود، بسیار لذت‌بخش است.

 

وی درباره دعوت از رشته های متنوع تر به این برنامه گفت: باید پذیرشی رخ دهد که بتوانیم سراغ شاخه‌های متنوع دیگری برویم. این بدیهی‌ست و کسی هم نمی‌تواند انکار کند که ملاحظات جدی‌ای وجود دارد. رشته‌هایی هستند که دعوتشان به اینجا سخت است و با جنگ، دعوا و بحث همراه است ولی من اعتقاد دارم «عصر جدید» در شبکه سه یک اتفاق بسیار بزرگ بود. ما در این صحنه اجراهایی را از دخترانمان در حوزه‌های مختلف موسیقی، ورزشی و… دیدیم که در چهل سال اخیر بی سابقه بود اما اگر شرایط مساعد و مناسب باشد چراکه نه این باعث افتخار همه ماست که این برنامه ادامه یابد.

 

اگر شرایط مناسب باشد و بشود کار مناسب و درست انجام داد، حتما برنامه ساخته خواهد شد. باید برای چشم، شعور و سلیقه بیننده احترام قائل باشیم. سه‌گانه «عصر جدید» ساخته شده، اگر قرار باشد فصل بعدی آن نیز ساخته شود باید بسیار بزرگ‌تر و باشکوه‌تر، در برگیرنده رشته‌های متنوع‌تر باشد و دختر، پسر، زن و مرد در کنار هم قرار بگیرند.

 

این برنامه با کمک رفقای عزیز من، شما عزیزان، شرکت کننده‌ها و استعدادهایی که در این مملکت بودند ممکن شد و باعث افتخار همگی ما بود. من در جایی که خانه‌ام است دنبال قهرمان‌بازی خاصی نیستم.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.