2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
درخواست طلاق از شوهری که خودکشی کرد

درخواست طلاق از شوهری که خودکشی کرد

زنی که شوهرش خودکشی کرده است درخواست طلاق کرد

جامعه پویا -وقتی آن پیام وحشتناک را دیدم استرس و نگرانی سراسر وجودم را فرا گرفت با همان دستان لرزان بلافاصله به شماره تلفن پدرم زنگ زدم. هراسان و وحشت زده به او گفتم خودش را به منزل ما برساند چرا که همسرم قصد خودکشی دارد ...


به گزارش روزنامه خراسان زن 22 ساله که برای دریافت اسناد و مدارک و نسخه ای از گزارش پلیس 110 وارد کلانتری قاسم آباد مشهد شده بود درباره چگونگی وقوع این ماجرای تلخ به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: 6 سال قبل عاشق نگاه های ناصر شدم و به او دل باختم. آن زمان 16 سال بیشتر نداشتم و در مقطع دبیرستان تحصیل می کردم. اگرچه همه اطرافیانم از فرجام تلخ این گونه عشق و عاشقی های هیجانی به من هشدار می دادند ولی من خودم را تافته جدابافته می دانستم و به این حرف ها توجهی نداشتم خلاصه درحالی با ناصر ازدواج کردم که او جوانی بیکار بود و آرزوهای بلند پروازانه ای داشت. 

 

زندگی مشترک ما پس از گذشت 2 سال از دوران نامزدی در یکی از اتاق های منزل پدر شوهرم شروع شد چرا که ناصر شغلی نداشت و نمی توانست اجاره خانه بپردازد. با وجود این او در خانه می نشست و مدام در افکار خود نقشه ها و طرح های بیهوده ای برای پولدارشدن می کشید. او در رویاهای خود غرق بود و تصور می کرد بدون کار کردن می تواند یک شبه ره صدساله را برود و به طور ناگهانی در میان پول و ثروت غرق شود به خاطر همین افکار پوچ او مدام با یکدیگر مشاجره داشتیم چرا که من خجالت می کشیدم همواره از پدر شوهرم مخارج زندگی را بگیریم ولی ناصر هیچ توجهی به اعتراض های من نداشت. 

 

حالا دیگر به جوانی افسرده و پرخاشگر تبدیل شده بود و زندگی را به کام من تلخ می کرد این درحالی بود که من دوست داشتم دختر خردسالم طعم مشکلات زندگی مرا نچشد و حداقل امکانات رفاهی را برای او فراهم کنم بالاخره کار به جایی رسید که تصمیم گرفتم برای چند روز همسرم را ترک کنم و به خانه پدرم بروم تا شاید او به خودش بیاید و دست از این زندگی آشفته بردارد با همین تصورات سهیلا را در آغوش گرفتم و راهی خانه پدرم شدم از همان روز اول انتظار می کشیدم تا ناصر با من تماس بگیرد و خواهش کند که به منزل بازگردم اما هیچ خبری از او نشد من هم روی دنده لج بازی افتادم و تصمیم گرفتم تا روزی که با من تماس نگیرد به زندگی مشترک با او بازنگردم. حالا دیگر چند ماه از این ماجرا می گذشت و من هیچ خبری از ناصر نداشتم تا این که روز گذشته وقتی برای خرید به بازار رفته بودم ناگهان پیامی از طرف همسرم روی گوشی تلفنم نقش بست از خواندن جملات آن پیام به وحشت افتادم و هراسان به پدرم خبر دادم که ناصر قصد خودکشی دارد او هم بلافاصله ماجرا را به پدر ناصر خبر داد.


 در همین حال من و پدرم نیز به طرف منزل پدر شوهرم حرکت کردیم. دقایقی بعد با حضور نیروهای امدادی و پلیس تلاش برای نجات ناصر آغاز شد. آن ها با شکستن قفل در منزل، وارد اتاق شدند و ناصر را در حالی به بیمارستان انتقال دادند که حال وخیمی داشت و تعدادی بسته های خالی قرص در کف اتاق افتاده بود. خلاصه با تلاش کادر درمانی و حضور به موقع نیروهای امدادی، همسرم از مرگ نجات یافت اما اکنون من متوجه شده ام که دیگر زندگی با او فایده ای ندارد و من در تمام این سال ها مسیر زندگی ام را اشتباه انتخاب کرده بودم ولی ای کاش همان روز اول به نصیحت های بزرگ ترها گوش می کردم و خودم را دختری جدا بافته از دیگران نمی دانستم .گزارش خراسان حاکی است با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ سیدرضا معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد) بررسی های تخصصی و کارشناسی مشاوران زبده دایره مددکاری اجتماعی درباره این ماجرای تاسف بار آغاز شد.
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.