2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
ساعت پخش و تکرار سریال لیسانسه ها 2  از شبکه آی فیلم

ساعت پخش و تکرار سریال لیسانسه ها 2 از شبکه آی فیلم

سریال لیسانسه ها چه ساعتی از شبکه آی فیلم پخش می شود جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال لیسانسه ها 2 سریالی طنز است که از شبکه آی فیلم دوباره پخش می شود. 


خلاصه داستان سریال لیسانسه ها 2


سریال داستان سه جوان لیسانسه به نام‌های حبیب (هوتن شکیبا) لیسانس ریاضی محض، مازیار (امیر کاظمی) لیسانس تاریخ و مسعود (امیرحسین رستمی) لیسانس زیست‌شناسی جانوری را روایت می‌کند که هر یک مشکلاتی دارند. در آغاز سریال مازیار رحمتی در یک خانواده از هم پاشیده زندگی می‌کند؛ پدر و مادر او از هم جدا شده‌اند و پدر او (کاظم سیاحی) معتاد است و خودش قصد مهاجرت دارد. حبیب نقوی فردی پولدار است، به کارخانه سنگ و پروژه ساختمانی پدرش (عزت‌الله مهرآوران) سرکشی می‌کند اما از تنهایی در رنج است. او که به شدت به ازدواج علاقه دارد، به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. مسعود شریفیان در آزمایشگاهی کار می‌کند و در آستانه ازدواج با ترانه مهاجر (متین ستوده) است اما به پول برای تهیه مسکن احتیاج دارد و از آن سو هم اختلافاتی با پدر زنش (بیژن بنفشه‌خواه) دارد.

 

ساعت پخش و تکرار سریال لیسانسه ها 2


سریال لیسانسه ها از شبکه ها مجددا پخش می شود این سریال ساعت 10 شب هر شب پخش و در ساعت های 6 صبح و 2 بعد از ظهر تکرار می شود. 

سریال لیسانسه ها


بازیگران سریال لیسانسه ها 2


امیرحسین رستمی
هوتن شکیبا
امیر کاظمی
بهنام تشکر
بیژن بنفشه‌خواه
مهران رجبی
متین ستوده
رؤیا میرعلمی
کاظم سیاحی
عزت‌الله مهرآوران
سیاوش چراغی‌پور


سریال لیسانسه ها 2 چند قسمت است 


سریال لیسانه ها 2 در 41 قسمت تهیه و هر قسمت 45 دقیقه است. 


سریال لیسانسه ها 2 در چه سالی ساخته شد


سریال لیسانسه ها در دو فصل ساخته شد فصل اول آن در سال 95 پخش و فصل دوم آن در سال 96 ساخته و در سال 98 پخش شد. این سریال تا به حال چند بار از شبکه آی فیلم پخش شده است.ش

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.